Hotele  »  Hotele Katowice - Hotele w Katowicach

Hotele Katowice - Hotele w Katowicach

Ostatnio dodane hotele w Katowicach:
Hotel Za
Katowice, Ul. Gliwicka 106, 40-856 Katowice Hotel ,,Załęże" znajduje się przy głównym szlaku komunikacyjnym, w pobliżu autostrady A4 (kierunek Kraków - Wrocław) i Drogowej Trasy Średnicowej niedaleko centrum miasta. Nieopodal hotelu znajduje się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski, Silesia City Center oraz Centrum Rozrywki - Cinema City Punkt 44. Korzystne położenie hotelu stwarza dogodny dojazd z różnych stron miasta oraz doskonałą możliwość spędzenia wolnego czasu. , W Hotelu znajduje się SPA & Wellness, gdzie dokonywane są zabiegi relaksacyjno-lecznicze, modelujące sylwetkę oraz lecznicze. Kiosk, parking niestrzeżony. , Miło nam zaprosić Państwa do czynnej codziennie Restauracji Chata Drwala, gdzie beskidzkiej włóczęgi czas i smak przywołać można, gdzie siły jadłem i napitkiem podratować trzeba. Kuchnia nasza specjały polskie, śląske i góralskie poleca , Pragnąc jak najlepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań Naszych Gości...

Hotel Go
Katowice, Ul. Mikołowska 44, 40-065 Katowice Zapraszamy Państwa do Gościńca Franz Josef, położonego blisko centrum Katowic, przy trasie wyjazdowej do autostrady A4., Gościniec Franz Josef zaprasza na wyśmienitą kuchnie z regionów austro, Obiekt oddaje do dyspozycji Gości 7 pokoi dwuosobowych z możliwością wykorzystania dla 1 osoby.Recepcja hotelowa jest czynna od godz. 10:00 - 22:00.

Hotel Campanile Katowice
Katowice, Ul. Sowińskiego 48, 40-018 Katowice Zapraszamy Państwa do Hotelu Campanile. Hotel zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od centrum Katowic., Obiekt posaiada własny, płatny monitorowany parking, recepcja czyna jest 24/24 godziny., Nasza restauracja oferuje Państwu szeroki wybór potraw regionalnych, kuchnię polską i francuską oraz słynny szwedzki bufet Campanile. Zmieniające się w rytmie pór roku menu oferuje ciągle cos nowego. Codziennie danie dnia proponowane przez Szefa Kuchni. Menu dla najmłodszych.Zapraszamy codziennie od 12.30 do 22.00., Przygotowaliśmy 76 klimatyzowanych pokoi. W każdym z nich kawa, herbata i ciasteczka, klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, budzenie, telewizja satelitarna i Canal+, biurko do pracy, telefon z linią bezpośrednią i gniazdkiem do modemu.