Portal V10  »  Redakcyjne  »  Redaguj

Redaguj

Nie pytaj, co V10.pl może zrobić dla Ciebie, pomyśl, co Ty możesz zrobić dla V10.pl!

Nie wymagamy wiele - wystarczy, dużo chęci i odrobina wolnego czasu. W zamian oferujemy pracę z najlepszymi specjalistami z każdej dziedziny motoryzacji, przy budowie czołowego polskiego serwisu motoryzacyjnego. Ty możesz być jednym z autorów jego sukcesu.

Warunki współpracy:
Początkujący redaktorzy przesyłają e-mailem swoje artykuły wraz ze zdjęciami, filmami, itd. Zespół V10.pl zajmuje się ich korektą i umieszczeniem w portalu. Po okresie próbnym, redaktor otrzymuje dostęp do systemu zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy sposób, samodzielnie publikuje artykuły.

Jak zostać redaktorem?
Przyślij krótką informację o sobie na adres: kontakt@v10.pl, wraz z informacją, który z działów chciałbyś/chciałabyś redagować. Jeżeli masz pomysł na nowy dział, nie wahaj się go zaproponować! Jesteśmy otwarci na nowe pomysły - szczególnie te genialne :)

Co z tego będziesz miał?
Oprócz ogromnej satysfakcji i radości z oglądania swoich artykułów w czołówce wyszukiwania Googli, redaktorzy otrzymują część zysków z reklam prezentowanych w prowadzonych przez nich działach. Oprócz tego stali współpracownicy mogą liczyć na etat w zespole redakcyjnym portalu V10.pl.


PS: Jeżeli "Impreza" kojarzy Ci się przede wszystkim z muzyką disco-polo i remizą strażacką, to raczej nie pasujesz do naszego zespołu, ale oczywiście możesz spróbować :)