Hotele  »  Hotele Katowice - Hotele w Katowicach  »  Hotel Diament Katowice

Hotel Diament Katowice - Hotel Katowice - Hotel w Katowicach

Hotel Diament Katowice
Opis hotelu
Ul. Dworcowa 9, 41-012 Katowice

Hotel położony jest w samym centrum Katowic, otoczony zabytkową architekturą. Jego położenie przy ulicy Dworcowej jest niezaprzeczalnym atutem: dojazd do autostrady zajmuje dosłownie kilka minut i to w godzinie szczytu. Dla niezmotoryzowanych: Dworzec Główny PKP znajduje się 300 m od hotelu, podobnie jak węzeł komunikacji miejskiej, pozwalający z łatwością dotrzeć w każde miejsce aglomeracji.
Usługi dodatkowe: parking strzeżony w odległości 50m, usługi prania i prasowania odzieży, informacja turystyczna i kulturalna, taxi hotelowe.
Hotel posiada 77 miejsc noclegowych w 43 wygodnie i przytulnie urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV-Sat, Pay-TV, telefon, radio, bezpłatne łącze internetowe łazienki. W pokojach typu studio oraz w niektórych pokojach jedno i dwuosobowych znajdują się suszarki do włosów. Na życzenie gości do pokoju dostarczymy żelazko i deskę do prasowania a także łóżeczko dla naszych najmłodszych gości.
Do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do 70 i 30 osób oraz ,,gabinet" idealny do spotkań w małym gronie. Sale posiadają bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. projektor multimedialny, rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran na stojaku, tablica sucho-ścieralna, TV, magnetowid, flipchart , nagłośnienie.
Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice Hotel Diament Katowice

Ostatnio dodane hotele w Katowicach:
Hotel Go
Katowice, Ul. Mikołowska 44, 40-065 Katowice Zapraszamy Państwa do Gościńca Franz Josef, położonego blisko centrum Katowic, przy trasie wyjazdowej do autostrady A4., Gościniec Franz Josef zaprasza na wyśmienitą kuchnie z regionów austro, Obiekt oddaje do dyspozycji Gości 7 pokoi dwuosobowych z możliwością wykorzystania dla 1 osoby.Recepcja hotelowa jest czynna od godz. 10:00 - 22:00.

Hotel Senator Katowice
Katowice, Ul. 1-go maja 3, 40-224 Katowice Hotel położony jest w centrum miasta Katowice, z doskonałym dojazdem do tras wylotowych w kierunkach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Bielsko-Biała. Niedaleko hotelu znajdują się zarówno wszystkie wyższe uczelnie, m.in. Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Śląski oraz Politechnika jak i obiekty kulturalno - rozrywkowe, takie jak Teatr Śląski, Muzeum Śląskie, kina, galerie oraz Hala Widowiskowo Sportowa ,,Spodek". , Dla zmotoryzowanych Gości przewidziany jest bezpłatny parking dozorowany., Przytulne wnętrze Restauracji "Senator", czynnej w godzinach 14.00 - 22.00, zaprasza do skorzystania ze specjałów naszej kuchni. Oferujemy Państwu szeroki wybór potraw śląskich, polskich oraz dań kuchni światowej. Ponadto zdradzimy nasz sekret i hobby zarazem. Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy gotowi zastawić stół stylowy, podkreślający piękno tej chwili, której oprawę zechcecie Państwo powierzyć naszej trosce. Możemy przenieść Państwa do dawnej...

Hotel Polonia Katowice
Katowice, Ul. Kochanowskiego 3, 40-035 Katowice Hotel i Restauracja POLONIA jest położony w centrum nieopodal dworca głównego PKP i PKS, jak również blisko Międzynarodowych Targów Katowickich. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie dotarcie do większych przedsiębiorstw, banków i wszystkich urzędów., Restauracja ma 90 miejsc konsumpcyjnych, serwuje znakomite dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej., Hotel dysponuje 80 miejscami w pokojach : jedno-,dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienki,telefon,TV-SAT oraz posiadają stałe łącza internetowe., Hotel dysponuje również wyposażoną (rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, ekrany, flipchardy) salą konferencyją mogącą pomieścić do 60 osób.