Hotele w Polsce - Baza polskich hoteli - wyszukiwarka hoteli dla kierowców

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie
Hotele w Polsce - Baza polskich hoteli - wyszukiwarka hoteli dla kierowców
Ostatnio dodane hotele:
Hotel Hotel Styl70
Piasek, Ul. Studzienicka 58, 43-211 Piasek Hotelu STYL70, zlokalizowany jest w malowniczych okolicach miasta Pszczyny zwanego ,,Perłą Górnego Śląska", w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 1, łączącej południe Polski z północą. Właśnie tutaj krzyżują się trasy Oświęcim Rybnik oraz Katowice - Bielsko - Cieszyn. Dodatkowo bliskość miejscowości turystycznych takich jak Kraków, Oświęcim, Bielsko-Biała, Ustroń i Wisła czyni z obiektu dogodną bazą wypadową dla turystyki krajoznawczej Oddalone o 40 km przejście graniczne w Cieszynie pozwala odkryć atrakcje turystyczne Czech i Słowacji. Wnętrza hotelu zainspirowane zostały stylem lat siedemdziesiątych. Zaskakujące połączenie elementów wystroju, zaczerpniętych z tamtej dekady wraz z nowoczesnym komfortem i kameralną atmosferą dają w efekcie przestrzeń niebanalną i zaskakującą, wartą odkrycia. O takich miejscach mówi się, że mają duszę!Elegancki styl, wspaniały klimat oraz bliskość natury gwarantują idealne warunki do wypoczynku,...

Hotel Novotel Wroc
Wrocław, Ul. Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław Novotel Wrocław znajduje się w południowej części miasta, w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Kudowy i autostrady A4., Bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), maszyny do czyszczenia obuwia, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw dla dzieci, skrytki depozytowe w recepcji, żelazko w recepcji, suszarka do włosów w recepcji., Polecamy restaurację The Garden Brasserie oferującą dania kuchni polskiej i europejskiej oraz specjalne menu dla dzieci., Hotel posiada 145 pokoi, również dla osób niepełnosprawnych i niepalących, wyposażonych w: TV, radio, telefon, gniazda internetowe, oddzielne WC i łazienkę. Dla dwojga dzieci do 16 lat mieszkających w pokoju wraz z rodzicami pobyt w Novotelu jest bezpłatny.

Hotel Go
Dziećmorowice, Miejscowość Nowa Wieś 155, 58-308 Dziećmorowice Okolica gościńca pełna jest malowniczych krajobrazów, pięknych zamków i tajemniczych pozostałości po drugiej wojnie światowej. Najbardziej znane z pośród nich to chociażby Sztuczne jezior przy tamie w Zagórzu, Zamek Grodno, Zamek Książ, wieża na Wielkiej Sowie, Podziemny kompleks Riesen, będący jedną z największych tajemnic wojny., Oprócz tego dysponujemy sauną, jaccuzi i wieloma innymi pomieszczeniami, które na pewno umilą państwu pobyt u nas., STAROPOLSKIE SMAKI I PRZYSMACZKI GOśCIŃCA Mamy nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadawala nas to, co najlepsze Oscar Wilde. Dobra kuchnia to ta, która po prostu smakuje. Dobre smaki to tradycja z higieną i nowoczesnością. W Gościńcu zapraszamy na kuchnię nurtu plebejskiego z domieszką smaków ziemiańskich a nawet arystokratycznych. , Gościniec dysponuje pokojami z telewizorami i łazienkami (w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia łóżka).

Galerie zdjęć
Newsletter