Hotele  »  Hotele Katowice - Hotele w Katowicach  »  Hotel Hotel System PREMIUM

Hotel Hotel System PREMIUM - Hotel Katowice - Hotel w Katowicach

Hotel Hotel System PREMIUM
Opis hotelu
Ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice

Hotel System PREMIUM Katowice to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt położony w pobliżu centrum miasta i oddalony o godzinę drogi od dwóch międzynarodowych portów lotniczych w Krakowie i Katowicach. Odległości:
Centrum / Dworzec PKP 2,5 km
Dworzec PKS - 5 km
Hala Widowiskowo Sportowa ,,Spodek" 3 km
Międzynarodowe Targi Katowickie 8 km
Expo Silesia - 18 km
Stadion Śląski w Chorzowie 8 km
Lotnisko Katowice Pyrzowice 29 km
Lotnisko Kraków Balice 60 km
Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest: bezpłatne łącze internetowe o przepustowości 6 Mb/s, TV SAT (w tym Canal+, Canal Film, Canal Sport), telefon, łazienka z prysznicem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty wraz z poczęstunkiem. Bezprzewodowy Internet dostępny jest bezpłatnie w ogólnodostępnych pomieszczeniach obiektu.
Ponad 120 komfortowych i klimatyzowanych pokoi z łazienką i prysznicem, telefonem, telewizorem LCD wraz z dostępem do telewizji satelitarnej (w tym Canal+, Canal Film, Canal Sport) oferuje bezpłatne łącze internetowe (6 Mb/s). W każdym pokoju na Gościa czeka zestaw do parzenia kawy i herbaty wraz z bezpłatnym poczęstunkiem. 8 apartamentów, składających się z sypialni oraz pokoju dziennego, położonych jest na najwyższych kondygnacjach hotelu z piękną panoramą na okolicę.
Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjne oraz zapewnia profesjonalną obsługę konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i okolicznościowych. Znajdujące się na oddzielnej kondygnacji nowoczesne centrum konferencyjne, posiada lobby, bar oraz4 wielofunkcyjnych sal o łącznej powierzchni ponad 260 m2 (do końca roku 2009 planowane jest w sumie 7 sal z możliwością ich łączenia) mogące pomieścić jednocześnie ok. 230 osób, wyposażone w: nowoczesny sprzęt konferencyjny, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Hotel Hotel System PREMIUM Hotel Hotel System PREMIUM Hotel Hotel System PREMIUM Hotel Hotel System PREMIUM Hotel Hotel System PREMIUM Hotel Hotel System PREMIUM

Ostatnio dodane hotele w Katowicach:
Hotel Hotel System PREMIUM
Katowice, Ul. Szybowcowa 1A, 40-502 Katowice Hotel System PREMIUM Katowice to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt położony w pobliżu centrum miasta i oddalony o godzinę drogi od dwóch międzynarodowych portów lotniczych w Krakowie i Katowicach. Odległości: Centrum / Dworzec PKP 2,5 km Dworzec PKS - 5 km Hala Widowiskowo Sportowa ,,Spodek" 3 km Międzynarodowe Targi Katowickie 8 km Expo Silesia - 18 km Stadion Śląski w Chorzowie 8 km Lotnisko Katowice Pyrzowice 29 km Lotnisko Kraków Balice 60 km , Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest: bezpłatne łącze internetowe o przepustowości 6 Mb/s, TV SAT (w tym Canal+, Canal Film, Canal Sport), telefon, łazienka z prysznicem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty wraz z poczęstunkiem. Bezprzewodowy Internet dostępny jest bezpłatnie w ogólnodostępnych pomieszczeniach obiektu. , Rosso Nero Ristorante oferuje znakomity wybór potraw kuchni polskiej, które w połączeniu z daniami kuchni włoskiej zaspokoją wymagania nawet największych...

Hotel Marysin Dw
Katowice, Ul. Pukowca 17a, 40-816 Katowice HOTEL MARYSIN DWÓR to nowoczesny trzygwiazdkowy hotel w samym sercu aglomeracji śląskiej. Położony jest w Katowicach przy zbiegu większości tras przebiegających przez stolicę Śląska oraz w pobliżu Stadionu Śląskiego i Międzynarodowych Targów Katowickich. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km. Nazwa Dwór obliguje nas do iście dworskiego przyjęcia każdego gościa, kultywowania polskich tradycji, w tym tak mocno osadzonej staropolskiej gościnności., Pokoje wyposażone są m.in. w: elektroniczny sejf, mini bar, telefon, internet, tv sat, telewizję interaktywną, tv kanały płatne, klimatyzację, zamki elektroniczne, suszarki w łazienkach., Esencja dworu wkomponowana w krajobraz naszego przemysłowego miasta. Sale jadalne, gdzie przy stole radosna kompania zbiera się dla przyjemności, z okazji ślubu, narodzin, imienin, urodzin, bankietów dla manifestacji więzi rodzinnych i przyjaźni. Tu ceni się wygodę i kunszt kulinarny. Jest...

Hotel Go
Katowice, Ul. Mikołowska 44, 40-065 Katowice Zapraszamy Państwa do Gościńca Franz Josef, położonego blisko centrum Katowic, przy trasie wyjazdowej do autostrady A4., Gościniec Franz Josef zaprasza na wyśmienitą kuchnie z regionów austro, Obiekt oddaje do dyspozycji Gości 7 pokoi dwuosobowych z możliwością wykorzystania dla 1 osoby.Recepcja hotelowa jest czynna od godz. 10:00 - 22:00.