Hotele  »  Hotele Katowice - Hotele w Katowicach  »  Hotel Etap Katowice Centrum

Hotel Etap Katowice Centrum - Hotel Katowice - Hotel w Katowicach

Hotel Etap Katowice Centrum
Opis hotelu
Al. Roździeńskiego 18, 40-202 Katowice

Zapraszamy do nowo wybudowanego Etap Hotelu Katowice Centrum. Hotel położony jest przy trasie Katowice-Warszawa, 1,5 km od dworca PKP, 32 km od lotniska w Pyrzowicach.
W całym hotelu jest zasięg bezprzewodowego Internetu, automat do napoi, automat do przekąsek, parking niestrzeżony.
Do dyspozycji gości oddajemy 124 pokoje. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę (z prysznicem), TV Satelitarną, klimatyzację.
Hotel Etap Katowice Centrum Hotel Etap Katowice Centrum

Ostatnio dodane hotele w Katowicach:
Hotel Kinga
Katowice, Ul. Zimowa 37, 40-318 Katowice Hotel Restauracja "Kinga" powstał w 1997 roku. Położony jest przy trasie A1 Cieszyn-Warszawa, 25 km od lotniska w Pyrzowicach i 2km od centrum Katowic., W cenę pokoju wliczone jest śniadanie wydawane w formie szwedzkiego stołu, parking i internet. W recepcji hotelowej istnieje możliwość bezpłatnego zdeponowania gotówki oraz przedmiotów wartościowych. Hotel świadczy usługi w zakresie: room-service, pranie, czyszczenie i prasowanie odzieży, mycie samochodu. Goście hotelowi mogą skorzystać z faxu, kserokopiarki oraz drukarki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia: mini lodówki, suszarki, żelazka. Bezpłatny parking., Restauracja "Kinga" dysponuje miejscami do 70 osób. Proponujemy tradycyjną kuchnię polską jak również śląską. Do Państwa dyspozycji bogata karta menu, która na pewno zadowoli państwa gusta., Na gości Hotelu "Kinga" czekają przytulne i komfortowe pokoje: jedno, dwu i trzy-osobowe oraz apartamenty. Istnieje możliwość dokupienia...

Hotel Senator Katowice
Katowice, Ul. 1-go maja 3, 40-224 Katowice Hotel położony jest w centrum miasta Katowice, z doskonałym dojazdem do tras wylotowych w kierunkach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Bielsko-Biała. Niedaleko hotelu znajdują się zarówno wszystkie wyższe uczelnie, m.in. Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Śląski oraz Politechnika jak i obiekty kulturalno - rozrywkowe, takie jak Teatr Śląski, Muzeum Śląskie, kina, galerie oraz Hala Widowiskowo Sportowa ,,Spodek". , Dla zmotoryzowanych Gości przewidziany jest bezpłatny parking dozorowany., Przytulne wnętrze Restauracji "Senator", czynnej w godzinach 14.00 - 22.00, zaprasza do skorzystania ze specjałów naszej kuchni. Oferujemy Państwu szeroki wybór potraw śląskich, polskich oraz dań kuchni światowej. Ponadto zdradzimy nasz sekret i hobby zarazem. Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy gotowi zastawić stół stylowy, podkreślający piękno tej chwili, której oprawę zechcecie Państwo powierzyć naszej trosce. Możemy przenieść Państwa do dawnej...

Hotel Polonia Katowice
Katowice, Ul. Kochanowskiego 3, 40-035 Katowice Hotel i Restauracja POLONIA jest położony w centrum nieopodal dworca głównego PKP i PKS, jak również blisko Międzynarodowych Targów Katowickich. Lokalizacja hotelu umożliwia szybkie dotarcie do większych przedsiębiorstw, banków i wszystkich urzędów., Restauracja ma 90 miejsc konsumpcyjnych, serwuje znakomite dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej., Hotel dysponuje 80 miejscami w pokojach : jedno-,dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienki,telefon,TV-SAT oraz posiadają stałe łącza internetowe., Hotel dysponuje również wyposażoną (rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, ekrany, flipchardy) salą konferencyją mogącą pomieścić do 60 osób.