Hotele  »  Hotele Słupsk - Hotele w Słupsku  »  Hotel Zamkowy

Hotel Zamkowy - Hotel Słupsk - Hotel w Słupsku

Hotel Zamkowy
Opis hotelu
Ul. Dominikanska 4, 76-200 Słupsk

HOTEL "ZAMKOWY" kat. ** w Słupsku znajduje się w centrum miasta w sąsiedztwie XVI wiecznego Zamku Książąt Pomorskich.
Przy hotelu znajduje się parking strzeżony.
: Hotel dysponuje 62 miejscami noclegowymi w pokojach jedno,dwu i trzyosobowych. Pokoje wyposażone w funkcjonalne meble, telefon,telewizor , internet i łazienkę.
Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy Hotel Zamkowy

Ostatnio dodane hotele w Słupsku:
Hotel Atena
Słupsk, Ul. Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk Hotel Atena ** położony jest w centrum miasta, nad rzeką Słupią, w odległości 15 km od nadmorskiego kurortu Ustka, przy trasie wylotowej do Słowińskiego Parku Narodowego. Przyjemna domowa atmosfera, miła obsługa, wygodne pokoje oraz położenie hotelu umożliwiają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku., Hotel posiada płatny parking strzeżony. W hotelu jest dostępny bezprzewodowy i przewodowy internet w części publicznej jak: restauracja, sala bankietowa., Zapraszamy do restauracji hotelowej. Naszą specjalnością są dania kuchni europejskiej, które zdobywały pierwsze miejsca w konkursach sztuki kulinarnej. Na kieliszek wina i smaczną kawę zapraszamy do wypełnionego miłą atmosferą barku, gdzie można oddać się towarzyskim rozmowom. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. , Do dyspozycji naszych gości posiadamy apartamenty z sypialnią i łazienką. Apartamenty wyposażone są w TV - sat, lodówkę, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. W naszej...

Hotel Staromiejski
Słupsk, Ul. Jedności Narodowej 4, 76-200 Słupsk HOTEL "STAROMIEJSKI" kat. *** w Słupsku usytuowany jest w centrum miasta, w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków., Kantor wymiany walut, parking strzeżony., O obiekcie znajduje się restauracja oferująca znakomite dania polskie i kuchni światowej., Oferujemy naszym gościom 77 miejsc w pokojach jedno,-dwu, itrzyosobowych oraz w apartamentach.Każdy pokój posiada funkcjonalne komfortowe wyposażenie, telewizor,internet,telefon i łazienkę.

Hotel Zamkowy
Słupsk, Ul. Dominikanska 4, 76-200 Słupsk HOTEL "ZAMKOWY" kat. ** w Słupsku znajduje się w centrum miasta w sąsiedztwie XVI wiecznego Zamku Książąt Pomorskich., Przy hotelu znajduje się parking strzeżony., Do dyspozycji gości restauracja serwująca regionalne, staropolskie potrawy., : Hotel dysponuje 62 miejscami noclegowymi w pokojach jedno,dwu i trzyosobowych. Pokoje wyposażone w funkcjonalne meble, telefon,telewizor , internet i łazienkę.

Newsletter
Galerie zdjęć