Hotele  »  Hotele Słupsk - Hotele w Słupsku  »  Hotel Atena

Hotel Atena - Hotel Słupsk - Hotel w Słupsku

Hotel Atena
Opis hotelu
Ul. Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk

Hotel Atena ** położony jest w centrum miasta, nad rzeką Słupią, w odległości 15 km od nadmorskiego kurortu Ustka, przy trasie wylotowej do Słowińskiego Parku Narodowego. Przyjemna domowa atmosfera, miła obsługa, wygodne pokoje oraz położenie hotelu umożliwiają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.
Hotel posiada płatny parking strzeżony.
W hotelu jest dostępny bezprzewodowy i przewodowy internet w części publicznej jak: restauracja, sala bankietowa.
Do dyspozycji naszych gości posiadamy apartamenty z sypialnią i łazienką. Apartamenty wyposażone są w TV - sat, lodówkę, telefon i bezpłatny dostęp do internetu.
W naszej ofercie znajdują się też pokoje 1 osobowe, 2 osobowe, 3 osobowe. Pokoje posiadają łazienki, TV-sat, telefon oraz bezpłatny dostęp do internetu.
Wszystkie pokoje są dla niepalących.
Dla organizatorów konferencji, szkoleń oraz prywatnych imprez okolicznościowych hotel oferuje również KLIMATYZOWANĄ salę bankietową.
Hotel Atena Hotel Atena Hotel Atena Hotel Atena Hotel Atena Hotel Atena

Ostatnio dodane hotele w Słupsku:
Hotel Zamkowy
Słupsk, Ul. Dominikanska 4, 76-200 Słupsk HOTEL "ZAMKOWY" kat. ** w Słupsku znajduje się w centrum miasta w sąsiedztwie XVI wiecznego Zamku Książąt Pomorskich., Przy hotelu znajduje się parking strzeżony., Do dyspozycji gości restauracja serwująca regionalne, staropolskie potrawy., : Hotel dysponuje 62 miejscami noclegowymi w pokojach jedno,dwu i trzyosobowych. Pokoje wyposażone w funkcjonalne meble, telefon,telewizor , internet i łazienkę.

Hotel Staromiejski
Słupsk, Ul. Jedności Narodowej 4, 76-200 Słupsk HOTEL "STAROMIEJSKI" kat. *** w Słupsku usytuowany jest w centrum miasta, w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków., Kantor wymiany walut, parking strzeżony., O obiekcie znajduje się restauracja oferująca znakomite dania polskie i kuchni światowej., Oferujemy naszym gościom 77 miejsc w pokojach jedno,-dwu, itrzyosobowych oraz w apartamentach.Każdy pokój posiada funkcjonalne komfortowe wyposażenie, telewizor,internet,telefon i łazienkę.

Hotel Atena
Słupsk, Ul. Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk Hotel Atena ** położony jest w centrum miasta, nad rzeką Słupią, w odległości 15 km od nadmorskiego kurortu Ustka, przy trasie wylotowej do Słowińskiego Parku Narodowego. Przyjemna domowa atmosfera, miła obsługa, wygodne pokoje oraz położenie hotelu umożliwiają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku., Hotel posiada płatny parking strzeżony. W hotelu jest dostępny bezprzewodowy i przewodowy internet w części publicznej jak: restauracja, sala bankietowa., Zapraszamy do restauracji hotelowej. Naszą specjalnością są dania kuchni europejskiej, które zdobywały pierwsze miejsca w konkursach sztuki kulinarnej. Na kieliszek wina i smaczną kawę zapraszamy do wypełnionego miłą atmosferą barku, gdzie można oddać się towarzyskim rozmowom. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. , Do dyspozycji naszych gości posiadamy apartamenty z sypialnią i łazienką. Apartamenty wyposażone są w TV - sat, lodówkę, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. W naszej...