Hotele  »  Hotele Słupsk - Hotele w Słupsku  »  Hotel Staromiejski

Hotel Staromiejski - Hotel Słupsk - Hotel w Słupsku

Hotel Staromiejski
Opis hotelu
Ul. Jedności Narodowej 4, 76-200 Słupsk

HOTEL "STAROMIEJSKI" kat. *** w Słupsku usytuowany jest w centrum miasta, w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków.
Kantor wymiany walut, parking strzeżony.
Oferujemy naszym gościom 77 miejsc w pokojach jedno,-dwu, itrzyosobowych oraz w apartamentach.Każdy pokój posiada funkcjonalne komfortowe wyposażenie, telewizor,internet,telefon i łazienkę.
Ponadto do dyspozycji Gości jest sala konferencyjna.
Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski Hotel Staromiejski

Ostatnio dodane hotele w Słupsku:
Hotel Atena
Słupsk, Ul. Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk Hotel Atena ** położony jest w centrum miasta, nad rzeką Słupią, w odległości 15 km od nadmorskiego kurortu Ustka, przy trasie wylotowej do Słowińskiego Parku Narodowego. Przyjemna domowa atmosfera, miła obsługa, wygodne pokoje oraz położenie hotelu umożliwiają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku., Hotel posiada płatny parking strzeżony. W hotelu jest dostępny bezprzewodowy i przewodowy internet w części publicznej jak: restauracja, sala bankietowa., Zapraszamy do restauracji hotelowej. Naszą specjalnością są dania kuchni europejskiej, które zdobywały pierwsze miejsca w konkursach sztuki kulinarnej. Na kieliszek wina i smaczną kawę zapraszamy do wypełnionego miłą atmosferą barku, gdzie można oddać się towarzyskim rozmowom. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. , Do dyspozycji naszych gości posiadamy apartamenty z sypialnią i łazienką. Apartamenty wyposażone są w TV - sat, lodówkę, telefon i bezpłatny dostęp do internetu. W naszej...

Hotel Zamkowy
Słupsk, Ul. Dominikanska 4, 76-200 Słupsk HOTEL "ZAMKOWY" kat. ** w Słupsku znajduje się w centrum miasta w sąsiedztwie XVI wiecznego Zamku Książąt Pomorskich., Przy hotelu znajduje się parking strzeżony., Do dyspozycji gości restauracja serwująca regionalne, staropolskie potrawy., : Hotel dysponuje 62 miejscami noclegowymi w pokojach jedno,dwu i trzyosobowych. Pokoje wyposażone w funkcjonalne meble, telefon,telewizor , internet i łazienkę.

Hotel Staromiejski
Słupsk, Ul. Jedności Narodowej 4, 76-200 Słupsk HOTEL "STAROMIEJSKI" kat. *** w Słupsku usytuowany jest w centrum miasta, w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków., Kantor wymiany walut, parking strzeżony., O obiekcie znajduje się restauracja oferująca znakomite dania polskie i kuchni światowej., Oferujemy naszym gościom 77 miejsc w pokojach jedno,-dwu, itrzyosobowych oraz w apartamentach.Każdy pokój posiada funkcjonalne komfortowe wyposażenie, telewizor,internet,telefon i łazienkę.