Hotele  »  Hotele Częstochowa  »  Hotel Wenecki

Hotel Wenecki
Opis hotelu
Ul. Berka Joselewicza 12, 42-400 Częstochowa

Hotel "Wenecki" położony jest w centrum Częstochowy w pobliżu Alei Najświętszej Marii Panny prowadzącej do klasztoru na Jasnej Górze.
Częstochowa położona jest w południowej części Polski, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Miasto to jest jednym z najważniejszych ośrodków katolickiego kultu religijnego. Zespół klasztorny O.O. Paulinów usytuowany na wzgórzu, zwanym Jasną Górą, jest miejscem pielgrzymek ludzi z całego świata. Jan Paweł II niejednokrotnie odwiedzał Częstochowę.
Usługi hotelowe: Room Service, pranie/prasowanie, maszyny do czyszczenia obuwia, garaż, parking strzeżony, bilard, zwierzęta akceptowane.
Hotel dysponuje, 30 wygodnymi i elegancko wyposażonymi pokojami jedno i dwuosobowymi. Wyposażenie pokoi: Tv/Sat tv, radio, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf, dostęp do internetu, w łazienkach kabina prysznicowa, suszarka.
W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna z mozliwością organizacji konferencji, spotkania lub narady dla 45 osób.
Hotel Wenecki Hotel Wenecki Hotel Wenecki Hotel Wenecki Hotel Wenecki Hotel Wenecki

Ostatnio dodane hotele Częstochowa:
Hotel Etap Hotel Cz
Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 281/291, 42-200 Częstochowa Etap Hotel Częstochowa usytuowany jest przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych, trasy Warszawa-Katowice i Alei Jana Pawła II, kierunek Poznań/Opole. Od centrum miasta dzieli nas tylko 15 minutowy spacer. Znajdujemy się 3 km od Jasnej Góry, najbardziej znanego miejsca pielgrzymek w Polsce., Bezprzewodowy Internet, parking niestrzeżony, zwierzęta domowe w pokojach za dodatkową opłatą, automaty z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami dostępne 24h., Śniadanie bufetowe bez ograniczeń w cenie 18 PLN od osoby., Posiadamy 80 pokoi. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę (natrysk) oraz TV Sat.

Hotel Mercure Patria Cz
Częstochowa, Ul. Ks. J. Popiełuszki 2, 42-200 Częstochowa Hotel Mercure Patria położony jest w centrum Częstochowy, w pobliżu Jasnej Góry, urzędów i centrum handlowego. Miasto Częstochowa jest znaczącym w kraju ośrodkiem katolickiego kultu religijnego. Przybywają tutaj pielgrzymi z całego świata. Wielokrotnie pielgrzymował na Jasną Górę Papież Jan Paweł II., Usługi dodatkowe: żelazko w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, skrytki depozytowe w recepcji, możliwość bezpłatnego skorzystania z telefonu (lokalnie), możliwość bezpłatnego skorzystania z faxu (lokalnie), materiały informacyjne o mieście/regionie, maszyny do czyszczenia obuwia, kącik czytelniczy, informacja turystyczna, hotel otwarty 24 h, wymiana walut, usługi pralnicze, sklep z upominkami, polityka cenowa wobec dzieci, parking strzeżony, parking niestrzeżony, parking dla autobusów, możliwość skorzystania z komputera, możliwość skorzystania z faxu, kwiaciarniafryzjer, butik, bezprzewodowy Internet (HOT SPOT)., Hotel...

Hotel Grand Cz
Częstochowa, Ul. Drogowców 8, 42-200 Częstochowa Hotel Grand w Częstochowie, położony jest przy trasie Warszawa - Katowice, ok. 2 km od Klasztoru na Jasnej Górze. Obiekt zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Hipermarketu Tesco, 2 stacji benzynowych i restauracji Mc'Donalds., Parking dla samochodów osobowych i autokarów, sauna, siłownia, jacuzzi oraz masaże., Zapraszamy do restauracji L'Auberge o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Restauracja może pomieścić do 150 osób, poleca tradycyjną kuchnię polską oraz wykwintne potrawy europejskie., Hotel Grand może przyjąć jednorazowo 140 osób w komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach z Jacuzzi. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, telefon, łącza internetowe, łazienki.