Hotele  »  Hotele Częstochowa  »  Hotel Grand Częstochowa

Hotel Grand Częstochowa
Opis hotelu
Ul. Drogowców 8, 42-200 Częstochowa

Hotel Grand w Częstochowie, położony jest przy trasie Warszawa - Katowice, ok. 2 km od Klasztoru na Jasnej Górze. Obiekt zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Hipermarketu Tesco, 2 stacji benzynowych i restauracji Mc'Donalds.
Parking dla samochodów osobowych i autokarów, sauna, siłownia, jacuzzi oraz masaże.
Hotel Grand może przyjąć jednorazowo 140 osób w komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach z Jacuzzi. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, telefon, łącza internetowe, łazienki.
Hotel Grand dysponuje 5 salami konferencyjnymi od 20 do 250 osób. Każda z sal wyposażona jest między innymi w: mikrofony z systemem nagłaśniającym, małe i duże ekrany, rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, flipcharty, magnetowid, telewizor, dostęp do Internetu.
Hotel Grand Cz Hotel Grand Cz Hotel Grand Cz Hotel Grand Cz Hotel Grand Cz

Ostatnio dodane hotele Częstochowa:
Hotel Grand Cz
Częstochowa, Ul. Drogowców 8, 42-200 Częstochowa Hotel Grand w Częstochowie, położony jest przy trasie Warszawa - Katowice, ok. 2 km od Klasztoru na Jasnej Górze. Obiekt zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Hipermarketu Tesco, 2 stacji benzynowych i restauracji Mc'Donalds., Parking dla samochodów osobowych i autokarów, sauna, siłownia, jacuzzi oraz masaże., Zapraszamy do restauracji L'Auberge o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Restauracja może pomieścić do 150 osób, poleca tradycyjną kuchnię polską oraz wykwintne potrawy europejskie., Hotel Grand może przyjąć jednorazowo 140 osób w komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach z Jacuzzi. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, telefon, łącza internetowe, łazienki.

Hotel Mercure Patria Cz
Częstochowa, Ul. Ks. J. Popiełuszki 2, 42-200 Częstochowa Hotel Mercure Patria położony jest w centrum Częstochowy, w pobliżu Jasnej Góry, urzędów i centrum handlowego. Miasto Częstochowa jest znaczącym w kraju ośrodkiem katolickiego kultu religijnego. Przybywają tutaj pielgrzymi z całego świata. Wielokrotnie pielgrzymował na Jasną Górę Papież Jan Paweł II., Usługi dodatkowe: żelazko w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, skrytki depozytowe w recepcji, możliwość bezpłatnego skorzystania z telefonu (lokalnie), możliwość bezpłatnego skorzystania z faxu (lokalnie), materiały informacyjne o mieście/regionie, maszyny do czyszczenia obuwia, kącik czytelniczy, informacja turystyczna, hotel otwarty 24 h, wymiana walut, usługi pralnicze, sklep z upominkami, polityka cenowa wobec dzieci, parking strzeżony, parking niestrzeżony, parking dla autobusów, możliwość skorzystania z komputera, możliwość skorzystania z faxu, kwiaciarniafryzjer, butik, bezprzewodowy Internet (HOT SPOT)., Hotel...

Hotel Ibis Cz
Częstochowa, Ul. Jaskrowska 22, 42-200 Częstochowa Hotel Ibis Częstochowa usytuowany jest przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych, trasy Warszawa-Katowice i Alei Jana Pawła II, kierunek Poznań/Opole. Od centrum miasta dzieli nas tylko 10 minutowy spacer. Znajdujemy się 3 km od Jasnej Góry, najbardziej znanego miejsca pielgrzymek w Polsce., Usługi hotelowe: bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), hotel otwarty 24 h, informacja turystyczna, kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, parking niestrzeżony, skrytki depozytowe w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, żelazko w recepcji, usługi pralnicze,, Na terenie hotelu znajduje się restauracja L'Estaminet w stylu starego francuskiego bistra oraz bar Le Comptoir z bogatym wyborem drinków czynny całą dobę., Posiadamy 125 pokoi jedno lub dwuosobowych. Wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane, z własną łazienką (natrysk), z TV Sat, radio, z bezposrednia linią telefoniczną.