Hotele  »  Hotele Kutno - Hotele w Kutnie  »  Hotel Stacja Kutno

Hotel Stacja Kutno - Hotel Kutno - Hotel w Kutnie

Hotel Stacja Kutno
Opis hotelu
Ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Hotelu w Kutnie. Hotel mieści się w wyremontowanym budynku, blisko skrzyżowania drogi krajowej nr 2 (Warszawa-Poznań) z drogą do Łodzi.
Miejsce na relaks z kinem domowym i telewizorem LCD. Zaciszne pokoje do prowadzenia rozmów biznesowych. Bezpłatny parking hotelowy (niestrzeżony). Jest możliwość korzystania z parkingu strzeżonego. Pranie oraz prasowanie garderoby (za dodatkową opłatą). W trosce o bezpieczeństwo Gości obiekt jest monitorowany i chroniony przez całą dobę.
Proponujemy pokoje 1, 2 3 i 4 osobowe z łazienką lub umywalką. Na piętrze dostępne są łazienki z kabinami prysznicowymi. W każdym pokoju jest dostępny Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa "Cyfra". Na życzenie Gości udostępniamy żelazko i deskę do prasowania, suszarkę oraz wiatrak elektryczny.
Hotel dysponuje salą konferencyjną ze sprzętem multimedialnym.
Hotel Stacja Kutno Hotel Stacja Kutno Hotel Stacja Kutno Hotel Stacja Kutno Hotel Stacja Kutno Hotel Stacja Kutno

Ostatnio dodane hotele w Kutnie:
Hotel Rondo
Kutno, Ul. Mickiewicza 3, 99-300 Kutno Kutno położone jest w samym środku Polski i integrującej się Europy. Na Ziemi Kutnowskiej zbiegają się granice czterech wielkich historycznych i kulturowych regionów Polski: Mazowsza, Wielkopolski, Kujaw, Pomorza i Ziemi Łęczycko Sieradzkiej. Hotel "RONDO" położony jest w najatrakcyjniejszym punkcie miasta w odległości kilku kroków od kutnowskiej starówki. Mamy nadzieję, że ciepłe wnętrza oraz profesjonalna i rzetelna obsługa pozwolą nam w pełni usatysfakcjonować Państwa oczekiwania., W hotelu znajdzą Państwo restaurację, parking strzeżony, taras z miejscem na grilla., Szef kuchni poleca bogatą ofertę dań kuchni staropolskiej, jak również potrawy kuchni międzynarodowej oraz wiele gatunków win, trunków i napojów., Pokoje w hotelu "RONDO" zostały przygotowane tak, aby każdy Gość w czasie swojej wizyty miał możliwość połączenia wypoczynku z pracą. Posłużą do tego komfortowe warunki zakwaterowania w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i o...

Hotel Stacja Kutno
Kutno, Ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Hotelu w Kutnie. Hotel mieści się w wyremontowanym budynku, blisko skrzyżowania drogi krajowej nr 2 (Warszawa-Poznań) z drogą do Łodzi., Miejsce na relaks z kinem domowym i telewizorem LCD. Zaciszne pokoje do prowadzenia rozmów biznesowych. Bezpłatny parking hotelowy (niestrzeżony). Jest możliwość korzystania z parkingu strzeżonego. Pranie oraz prasowanie garderoby (za dodatkową opłatą). W trosce o bezpieczeństwo Gości obiekt jest monitorowany i chroniony przez całą dobę., Śniadanie wliczone w cenę noclegu., Proponujemy pokoje 1, 2 3 i 4 osobowe z łazienką lub umywalką. Na piętrze dostępne są łazienki z kabinami prysznicowymi. W każdym pokoju jest dostępny Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa "Cyfra". Na życzenie Gości udostępniamy żelazko i deskę do prasowania, suszarkę oraz wiatrak elektryczny.