Hotele  »  Hotele Kutno - Hotele w Kutnie  »  Hotel Rondo

Hotel Rondo - Hotel Kutno - Hotel w Kutnie

Hotel Rondo
Opis hotelu
Ul. Mickiewicza 3, 99-300 Kutno

Kutno położone jest w samym środku Polski i integrującej się Europy. Na Ziemi Kutnowskiej zbiegają się granice czterech wielkich historycznych i kulturowych regionów Polski: Mazowsza, Wielkopolski, Kujaw, Pomorza i Ziemi Łęczycko Sieradzkiej. Hotel "RONDO" położony jest w najatrakcyjniejszym punkcie miasta w odległości kilku kroków od kutnowskiej starówki. Mamy nadzieję, że ciepłe wnętrza oraz profesjonalna i rzetelna obsługa pozwolą nam w pełni usatysfakcjonować Państwa oczekiwania.
W hotelu znajdzą Państwo restaurację, parking strzeżony, taras z miejscem na grilla.
Pokoje w hotelu "RONDO" zostały przygotowane tak, aby każdy Gość w czasie swojej wizyty miał możliwość połączenia wypoczynku z pracą. Posłużą do tego komfortowe warunki zakwaterowania w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i o podwyższonym standardzie, zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości.Zadbaliśmy, aby atmosfera sprzyjała chwilom relaksu, również w czasie dni wypełnionych obowiązkami służbowymi. Do dyspozycji pozostaje również łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
Wyposażenie pokoi:
suszarki są dostępne na recepcji
bezpośrednie połączenia telefoniczne oraz łącze internetowe (LAN)
telewizja satelitarna
Hotel Rondo Hotel Rondo Hotel Rondo Hotel Rondo Hotel Rondo Hotel Rondo Hotel Rondo

Ostatnio dodane hotele w Kutnie:
Hotel Stacja Kutno
Kutno, Ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Hotelu w Kutnie. Hotel mieści się w wyremontowanym budynku, blisko skrzyżowania drogi krajowej nr 2 (Warszawa-Poznań) z drogą do Łodzi., Miejsce na relaks z kinem domowym i telewizorem LCD. Zaciszne pokoje do prowadzenia rozmów biznesowych. Bezpłatny parking hotelowy (niestrzeżony). Jest możliwość korzystania z parkingu strzeżonego. Pranie oraz prasowanie garderoby (za dodatkową opłatą). W trosce o bezpieczeństwo Gości obiekt jest monitorowany i chroniony przez całą dobę., Śniadanie wliczone w cenę noclegu., Proponujemy pokoje 1, 2 3 i 4 osobowe z łazienką lub umywalką. Na piętrze dostępne są łazienki z kabinami prysznicowymi. W każdym pokoju jest dostępny Internet bezprzewodowy oraz telewizja kablowa "Cyfra". Na życzenie Gości udostępniamy żelazko i deskę do prasowania, suszarkę oraz wiatrak elektryczny.

Hotel Rondo
Kutno, Ul. Mickiewicza 3, 99-300 Kutno Kutno położone jest w samym środku Polski i integrującej się Europy. Na Ziemi Kutnowskiej zbiegają się granice czterech wielkich historycznych i kulturowych regionów Polski: Mazowsza, Wielkopolski, Kujaw, Pomorza i Ziemi Łęczycko Sieradzkiej. Hotel "RONDO" położony jest w najatrakcyjniejszym punkcie miasta w odległości kilku kroków od kutnowskiej starówki. Mamy nadzieję, że ciepłe wnętrza oraz profesjonalna i rzetelna obsługa pozwolą nam w pełni usatysfakcjonować Państwa oczekiwania., W hotelu znajdzą Państwo restaurację, parking strzeżony, taras z miejscem na grilla., Szef kuchni poleca bogatą ofertę dań kuchni staropolskiej, jak również potrawy kuchni międzynarodowej oraz wiele gatunków win, trunków i napojów., Pokoje w hotelu "RONDO" zostały przygotowane tak, aby każdy Gość w czasie swojej wizyty miał możliwość połączenia wypoczynku z pracą. Posłużą do tego komfortowe warunki zakwaterowania w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i o...

Newsletter
Galerie zdjęć