Hotele  »  Hotele Lublin - Hotele w Lublinie  »  Hotel Huzar

Hotel Huzar - Hotel Lublin - Hotel w Lublinie

Hotel Huzar
Opis hotelu
Ul. Spadochroniarzy 7, 20-043 Lublin

Hotel ,,Huzar" kategorii ***, położony w centralnej części Lublina, oferuje swoim gościom przestronne, ciche i wygodne pokoje, które poddane zostały gruntownej modernizacji. Hotel otoczony kasztanowcami stanowi enklawę ciszy i spokoju, a dogodne położenie sprawia, że z Hotelu jest wszędzie blisko!
Gościom zmotoryzowanym oferujemy zamykane i monitorowane zaplecze hotelu, parking strzeżony lub możliwość garażowania w 2 hotelowych garażach.
Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, telewizor (TV TV SAT), telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty z czajnikiem elektrycznym, miejsce do wypoczynku i do pracy. W wybranych pokojach: lodówka, suszarka do włosów, dostęp do internetu. W chwili hotel dysponuje następującymi rodzajami pokoi: apartament duży 1,2 lub 3-osob; apartament mały 1 lub 2 osob, pokój dla niepełnosprawnych, pokój 1-osob, pokój 2-osob, pokój 3-osob. Łącznie w 100 pokojach możemy przyjąć 171 osób (z dostawkami 220 osób).
Różnorodność sal, pełne wyposażenie, w szczególności duża ilość sal konferencyjnych i zaplecze hotelu mogące przyjąć autokary (parkowanie bezpłatne) wszystko to pozwala sprawnie organizować konferencje, sympozja, narady, szkolenia, spotkania, prezentacje, itp. Hotel posiada następujące sale konferencyjne:
sala duża 70 do 120 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, instalację mikrofonową, audio-video, ekran zwijany elektrycznie, łącza internetowe,
sala średnia 40 do 60 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, audio-video, ekran zwijany, łącza internetowe,
sala mała do 25 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, łącza internetowe,
2 sale małe do 20 miejsc siedzących wyposażone w łącza internetowe,
gabinet do 15 miejsc siedzących, przeznaczony do komeralnych spotkań, małych narad i szkoleń, posiadający łącza internetowe.
Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar

Ostatnio dodane hotele w Lublinie:
Hotel Hotels Lublin
Lublin, Ul. Podzamcze 7, 20-126 Lublin

Hotel Locomotiva
Lublin, Ul. Północna 28C, 20-064 Lublin Dogodna lokalizacja naszego hotelu w cetrum przy Alei Solidarności, zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych instytucji w Lublinie a jednocześnie umożliwia dotarcie spacerem do lubelskiego Deptaka. Spacerując Deptakiem można przejść uliczkami pieczołowicie odbudowywanej Starówki do Zamku Lubelskiego., Sale konferencyjne zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt i bezprzewodowy dostęp do internetu, który pozwoli na stworzenie dogodnych warunków zarówno dla uczestników, prowadzących i organizatorów spotkania. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić do 12 i 60 osób., Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego miejsca w Lublinie, gdzie będziecie mogli spędzić miłe chwile, rozkoszując się smakiem naszych potraw, win, napojów i drinków. Wnętrze, które harmonijnie łączy w sobie nowe ze starym tworzy niepotykaną atmosferę podkreślając smak wyśmienicie serwowanych dań, a widok z za okna pozwala się...

Hotel Victoria
Lublin, Ul. Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin Hotel Victoria usytuowany jest w centrum Lublina. Blisko stąd do wszystkich najważniejszych instytucji miasta i województwa. W sąsziedztwie znajdą Państwo teatry, filharmonię, muzea., Dla zmotoryzowanych hotel posiada parking strzeżony., Elegancka i gustownie urządzona restauracja zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz na specjalne potrawy wegetariańskie. Drink Bar proponuje szeroki wybór drinków i koktajli., Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 193 miejsca noclegowe w nowoczesnych i komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych oraz w 9 apartamentach i 8 pokojach typu Lux. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, TV sat, biurko do pracy, room service. Część pokoi posiada stały dostęp do Internetu.