Hotele  »  Hotele Lublin - Hotele w Lublinie  »  Hotel Vanilla

Hotel Vanilla - Hotel Lublin - Hotel w Lublinie

Hotel Vanilla
Opis hotelu
Ul. Krakowskie Przedmieście 12, 20-002 Lublin

Serdecznie witamy w nowo otwartym Vanilla Hotel, położonym w samym sercu miasta Lublin, w XVII wiecznej, zabytkowej kamienicy lubelski deptak.
Zapraszamy do skorzystania z 18 pokoi o bardzo różnych, niezwykle "klimatycznych" aranżacjach. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, klimatyzację, łazienkę.
Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla

Ostatnio dodane hotele w Lublinie:
Hotel Hotels Lublin
Lublin, Ul. Podzamcze 7, 20-126 Lublin

Hotel Vanilla
Lublin, Ul. Krakowskie Przedmieście 12, 20-002 Lublin Serdecznie witamy w nowo otwartym Vanilla Hotel, położonym w samym sercu miasta Lublin, w XVII wiecznej, zabytkowej kamienicy lubelski deptak., Zapraszamy wszystkich Gości do restauracji na śniadanie oraz na kawę do istniejącej od lat "Vanilla Cafe"., Zapraszamy do skorzystania z 18 pokoi o bardzo różnych, niezwykle "klimatycznych" aranżacjach. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, klimatyzację, łazienkę.

Hotel Mercure Unia Lublin
Lublin, Al. Racławickie 12, 20-037 Lublin Hotel Mercure Unia Lublin położony jest w sercu miasta Lublin, w sąsiedztwie urzędów, uniwersytetów i centrum handlowego, przy trasie Warszawa Lublin.Hotel stanowi idealną bazę wypadową do okolic słynących z bogatej spuścizny historycznej oraz czystego środowiska naturalnego z lasami i malowniczymi miasteczkami. Zaprasza więc chętnie, osoby lubiące spędzać aktywnie czas., Nad komfortem Gości całodobowo czuwa zespół przeszkolonych ludzi z room service. Obiekt wyposażony jest w bezprzewodową sieć Internet (HOT SPOT), czujniki na dym, ekspres check-in, ekspres check-out, Hi speed Internet. Obiekt otwarty jest 24 h. Posiada kamery przemysłowe w korytarzach, kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, materiały informacyjne o mieście/regionie. Istnieje także możliwość skorzystania z komputera.Dla naszych niepełnosprawnych Gości stworzono podjazd dla wózków inwalidzkich zaś dla osób podróżujących z dziećmi Hotel prowadzi przyjazdą politykę...