Hotele  »  Hotele Częstochowa  »  Hotel Etap Hotel Częstochowa

Hotel Etap Hotel Częstochowa
Opis hotelu
Al. Wojska Polskiego 281/291, 42-200 Częstochowa

Etap Hotel Częstochowa usytuowany jest przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych, trasy Warszawa-Katowice i Alei Jana Pawła II, kierunek Poznań/Opole. Od centrum miasta dzieli nas tylko 15 minutowy spacer. Znajdujemy się 3 km od Jasnej Góry, najbardziej znanego miejsca pielgrzymek w Polsce.
Bezprzewodowy Internet, parking niestrzeżony, zwierzęta domowe w pokojach za dodatkową opłatą, automaty z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami dostępne 24h.
Posiadamy 80 pokoi. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę (natrysk) oraz TV Sat.
Hotel Etap Hotel Cz Hotel Etap Hotel Cz Hotel Etap Hotel Cz Hotel Etap Hotel Cz Hotel Etap Hotel Cz Hotel Etap Hotel Cz

Ostatnio dodane hotele Częstochowa:
Hotel Etap Hotel Cz
Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 281/291, 42-200 Częstochowa Etap Hotel Częstochowa usytuowany jest przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych, trasy Warszawa-Katowice i Alei Jana Pawła II, kierunek Poznań/Opole. Od centrum miasta dzieli nas tylko 15 minutowy spacer. Znajdujemy się 3 km od Jasnej Góry, najbardziej znanego miejsca pielgrzymek w Polsce., Bezprzewodowy Internet, parking niestrzeżony, zwierzęta domowe w pokojach za dodatkową opłatą, automaty z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami dostępne 24h., Śniadanie bufetowe bez ograniczeń w cenie 18 PLN od osoby., Posiadamy 80 pokoi. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę (natrysk) oraz TV Sat.

Hotel Ibis Cz
Częstochowa, Ul. Jaskrowska 22, 42-200 Częstochowa Hotel Ibis Częstochowa usytuowany jest przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych, trasy Warszawa-Katowice i Alei Jana Pawła II, kierunek Poznań/Opole. Od centrum miasta dzieli nas tylko 10 minutowy spacer. Znajdujemy się 3 km od Jasnej Góry, najbardziej znanego miejsca pielgrzymek w Polsce., Usługi hotelowe: bezprzewodowy Internet (HOT SPOT), hotel otwarty 24 h, informacja turystyczna, kącik czytelniczy, maszyny do czyszczenia obuwia, parking niestrzeżony, skrytki depozytowe w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, żelazko w recepcji, usługi pralnicze,, Na terenie hotelu znajduje się restauracja L'Estaminet w stylu starego francuskiego bistra oraz bar Le Comptoir z bogatym wyborem drinków czynny całą dobę., Posiadamy 125 pokoi jedno lub dwuosobowych. Wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane, z własną łazienką (natrysk), z TV Sat, radio, z bezposrednia linią telefoniczną.

Hotel Grand Cz
Częstochowa, Ul. Drogowców 8, 42-200 Częstochowa Hotel Grand w Częstochowie, położony jest przy trasie Warszawa - Katowice, ok. 2 km od Klasztoru na Jasnej Górze. Obiekt zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Hipermarketu Tesco, 2 stacji benzynowych i restauracji Mc'Donalds., Parking dla samochodów osobowych i autokarów, sauna, siłownia, jacuzzi oraz masaże., Zapraszamy do restauracji L'Auberge o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Restauracja może pomieścić do 150 osób, poleca tradycyjną kuchnię polską oraz wykwintne potrawy europejskie., Hotel Grand może przyjąć jednorazowo 140 osób w komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach z Jacuzzi. W każdym pokoju znajduje się TV SAT, telefon, łącza internetowe, łazienki.