Hotele  »  Hotele Chałupy - Hotele w Chałupach  »  Hotel Villa Baltic

Hotel Villa Baltic - Hotel Chałupy - Hotel w Chałupach

Hotel Villa Baltic
Opis hotelu
Ul. Kaperska 14, 84-120 Chałupy

Villa Baltic położona jest na Półwyspie Helskim w zachodniej części miejscowości Chałupy po stronie Zatoki Puckiej. Chałupy to niewielka wioska rybacka położona tuż za Władysławowem, kierując się w stronę Helu. Szeroka, czysta plaża, świeże powietrze to idealne miejsce na wypoczynek. Traktowana jako miejscowość typowo letniskowa niedawno zmieniła swój charakter. Stała się stolicą windsurfingu i kitesurfingu.
Do każdego apartamentu wakacyjnego zapewniamy JEDNO miejsce parkingowe na terenie posesji i w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Uwaga parking jest niestrzeżony.
Na najmłodszych gości czekają: łóżeczka, wysokie krzesła i głębokie brodziki prysznicowe umożliwiające wygodną kąpiel ,,jak w wannie". Ogród z tarasem od południowej strony budynku zapewnia bezpieczne warunki zabawy dla dzieci przed wyjściem na i po powrocie z plaży. Na parterze Villa Baltic znajduje się sala spotkań i zabaw z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Jego walory docenią dzieci i rodzice w czasie niepogody. Znajdą w nim gry, książki i czasopisma oraz wygodne miejsce do wspólnej zabawy.
Villa Baltic posiada
wyłącznie mieszkania dlaNIEPALĄCYCH Villa Baltic NIE PRZYJMUJE ZWIERZĄT.
Villa Baltic oferuje do wynajęcia 13 całorocznych, w pełni wyposażonych apartamentów. Villa Baltic została wymyślona i urządzona przede wszystkim z myślą o aktywnie wypoczywających rodzinach z dziećmi, w tym z maluchami poniżej drugiego roku życia.
Każdy apartament wakacyjny posiada klimatyzację, rozbudowany aneks kuchenny w skład którego wchodzi zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, płyta grzejna i wyciąg kuchenny oraz pełen zestaw naczyń i sztućców, komfortową łazienkę z bezpieczną, stacjonarną suszarką do włosów i zawsze ciepłym kaloryferem,20 calowy telewizor LCD z radiem, szerokopasmowy dostęp do Internetu, sejf w rozmiarze pozwalającym na bezpieczne przechowanie laptopa, aparatu fotograficznego, dokumentów i kosztowności, domofon.
Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic Hotel Villa Baltic

Ostatnio dodane hotele w Chałupach:
Hotel Villa Baltic
Chałupy, Ul. Kaperska 14, 84-120 Chałupy Villa Baltic położona jest na Półwyspie Helskim w zachodniej części miejscowości Chałupy po stronie Zatoki Puckiej. Chałupy to niewielka wioska rybacka położona tuż za Władysławowem, kierując się w stronę Helu. Szeroka, czysta plaża, świeże powietrze to idealne miejsce na wypoczynek. Traktowana jako miejscowość typowo letniskowa niedawno zmieniła swój charakter. Stała się stolicą windsurfingu i kitesurfingu., Do każdego apartamentu wakacyjnego zapewniamy JEDNO miejsce parkingowe na terenie posesji i w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Uwaga parking jest niestrzeżony. Na najmłodszych gości czekają: łóżeczka, wysokie krzesła i głębokie brodziki prysznicowe umożliwiające wygodną kąpiel ,,jak w wannie". Ogród z tarasem od południowej strony budynku zapewnia bezpieczne warunki zabawy dla dzieci przed wyjściem na i po powrocie z plaży. Na parterze Villa Baltic znajduje się sala spotkań i zabaw z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Jego walory docenią...