Hotele  »  Hotele Bielsk Podlaski  »  Hotel Unibus

Hotel Unibus
Opis hotelu
Ul. Widowska 4, 17-100 Bielsk Podlaski

Zapraszamy Państwa do Hotelu Unibus zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim. Bielsk Podlaski to miasto pogranicza, gdzie na przestrzeni wieków osiedlała się ludność napływająca ze Wschodu, wyznająca prawosławie oraz osadnicy z Mazowsza, wyznający katolicyzm. Bielsk Podlaski leży na trasie do Białowieży. Do Puszczy Białowieskiej jest tylko 20km.
Na terenie hotelu znajduje się monitorowany parkingz miejscami dla aut osobowych, ciężarowych i autokarów. Osoby niepełnosprawne mogą z pełną swobodą korzystać z naszych usług bowiem obiekt jest przystosowany do ich obsługi.
Centrum Rekreacji hotelu zaprasza do sauny, gabinetu masażu, sali gier gdzie znajduje się: stół pingpongowy, stół bilardowy, stół do air-hokeja, darts, piłkarzyki, oraz do sali ćwiczeń gdzie znajdą państwo: siłownię, salę fitnes.
Przy hotelu znajduje się ogród grillowy wraz z chatą grillową gdzie można odpocząć, posiedzieć wśród drzew, upiec potrawy z grilla, zamówić dania i napoje z restauracji hotelowej, urządzić biesiadę grillową.
W odległości zaledwie 300 m od hotelu znajduje się kryta pływalnia miejska Wodnik.
Hotel posiada 118 miejsc noclegowych w 52 pokojach 1-, 2-, 3-osobowych oraz apartamentach. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV satelitarna, radio, telefon.
Hotel obsługuje konferencje i szkolenia do 100 osób w pełni wyposażonej sali konferencyjnej na 30 osób oraz w czterech pozostałych salach wielofunkcyjnych:
Sala bankietowa na 30 osób,
Sala kominkowa na 20 osób,
Klub-Bar na 20 osób,
Sala restauracyjna na 110 osób.
Hotel Unibus Hotel Unibus Hotel Unibus Hotel Unibus Hotel Unibus

Ostatnio dodane hotele Bielsk Podlaski:
Hotel Unibus
Bielsk Podlaski, Ul. Widowska 4, 17-100 Bielsk Podlaski Zapraszamy Państwa do Hotelu Unibus zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim. Bielsk Podlaski to miasto pogranicza, gdzie na przestrzeni wieków osiedlała się ludność napływająca ze Wschodu, wyznająca prawosławie oraz osadnicy z Mazowsza, wyznający katolicyzm. Bielsk Podlaski leży na trasie do Białowieży. Do Puszczy Białowieskiej jest tylko 20km., Na terenie hotelu znajduje się monitorowany parkingz miejscami dla aut osobowych, ciężarowych i autokarów. Osoby niepełnosprawne mogą z pełną swobodą korzystać z naszych usług bowiem obiekt jest przystosowany do ich obsługi. Centrum Rekreacji hotelu zaprasza do sauny, gabinetu masażu, sali gier gdzie znajduje się: stół pingpongowy, stół bilardowy, stół do air-hokeja, darts, piłkarzyki, oraz do sali ćwiczeń gdzie znajdą państwo: siłownię, salę fitnes. Przy hotelu znajduje się ogród grillowy wraz z chatą grillową gdzie można odpocząć, posiedzieć wśród drzew, upiec potrawy z grilla, zamówić...