Hotele  »  Hotele Wilkasy  »  Hotel TAJTY

Hotel TAJTY
Opis hotelu
Ul. Przemysłowa 17, 11-532 Wilkasy

Hotel TAJTY położony jest na skraju malowniczej miejscowości Wilkasy, zaledwie 3km od Giżycka, nad błękitną taflą Jeziora Tajty współtworzącego Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski, pozwalający na wypoczynek rodzinny, jak również na realizację zamierzeń biznesowych oraz szkoleniowych.
Sala Kominkowa czynna od 16 do ostatniego Gościa, taras z leżakami, masaże, sauna fińska, bilard, tenis stołowy, rowery górskie, narty biegowe, mini-siłownia, Nordic Walking, parking dozorowany, Internet, sejf, wypożyczalnia sprzętu wodnego, przystań jachtowa.
Przygotowaliśmy dla Państwa 100 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach (46 pokoi 2-osobowych z możliwością dostawki; w tym jeden pokój typu studio; w tym 34 pokoje z widokiem na jezioro Tajty). Wyposażenie pokoi: komfortowe łóżka, łazienka, telefon, TV Sat.
Hotel TAJTY oferuje klimatyzowane sale konferencyjne z najnowocześniejszym wyposażeniem. To doskonałe miejsce dla organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych. Wykwalifikowany personel pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru, aby kompleksowo przygotować imprezę. Każde szkolenie długo pozostanie w pamięci jego uczestników jak i organizatorów.
Hotel TAJTY Hotel TAJTY Hotel TAJTY Hotel TAJTY Hotel TAJTY Hotel TAJTY

Ostatnio dodane hotele Wilkasy:
Hotel TAJTY
Wilkasy, Ul. Przemysłowa 17, 11-532 Wilkasy Hotel TAJTY położony jest na skraju malowniczej miejscowości Wilkasy, zaledwie 3km od Giżycka, nad błękitną taflą Jeziora Tajty współtworzącego Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski, pozwalający na wypoczynek rodzinny, jak również na realizację zamierzeń biznesowych oraz szkoleniowych., Sala Kominkowa czynna od 16.00 do ostatniego Gościa, taras z leżakami, masaże, sauna fińska, bilard, tenis stołowy, rowery górskie, narty biegowe, mini-siłownia, Nordic Walking, parking dozorowany, Internet, sejf, wypożyczalnia sprzętu wodnego, przystań jachtowa., Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, gdzie kuchnie świata łączą się z wpływami regionu Mazur. Nasze menu zaspokoi zarówno kulinarnych tradycjonalistów, jak i poszukiwaczy nowych smaków. Potrawy regionalne sporządzamy według starych, mazurskich receptur, z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych produktów...