Hotele  »  Hotele Tychy - Hotele w Tychach  »  Hotel Stara Poczta

Hotel Stara Poczta - Hotel Tychy - Hotel w Tychach

Hotel Stara Poczta
Opis hotelu
Ul. Kościuszki 24, 43-100 Tychy

Podczas spaceru ulicą Kościuszki, kilka kroków od rynku, warto zatrzymać się i zajrzeć do budynku dawnej poczty. To jeden z najstarszych tyskich budynków, powstały w 1899 roku, w którym mieścił się pierwszy Urząd Pocztowy w Tychach. Dziś w stylowo odremontowanych wnętrzach otworzył swoje podwoje hotel Stara Poczta.
Gościom zmotoryzowanym oferujemy przestronny, wydzielony parking.
Hotel oferuje 43 pokoje jedno i dwuosobowe oraz stylowe i przestronne apartamenty, wszystkie wyposażone są w TV, telefon oraz luksusową łazienkę.
Hotel stanowi doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Jest to możliwe dzięki sali konferencyjnej zapewniającej wygodę 60 osobom.
Hotel Stara Poczta Hotel Stara Poczta Hotel Stara Poczta Hotel Stara Poczta

Ostatnio dodane hotele w Tychach:
Hotel Stara Poczta
Tychy, Ul. Kościuszki 24, 43-100 Tychy Podczas spaceru ulicą Kościuszki, kilka kroków od rynku, warto zatrzymać się i zajrzeć do budynku dawnej poczty. To jeden z najstarszych tyskich budynków, powstały w 1899 roku, w którym mieścił się pierwszy Urząd Pocztowy w Tychach. Dziś w stylowo odremontowanych wnętrzach otworzył swoje podwoje hotel Stara Poczta., Gościom zmotoryzowanym oferujemy przestronny, wydzielony parking., Śniadanie wliczone w cenę noclegu. Swoim Gościom restauracja gwarantuje doskonałą obsługę gastronomiczną z wykwintnym menu i bogata kartą win, wódek i likierów. , Hotel oferuje 43 pokoje jedno i dwuosobowe oraz stylowe i przestronne apartamenty, wszystkie wyposażone są w TV, telefon oraz luksusową łazienkę.