Hotele  »  Hotele Wałbrzych - Hotele w Wałbrzychu  »  Hotel Przy Oślej Bramie

Hotel Przy Oślej Bramie - Hotel Wałbrzych - Hotel w Wałbrzychu

Hotel Przy Oślej Bramie
Opis hotelu
Ul. Piastów Śląskich 1, 58-300 Wałbrzych

Usytuowanie Hotelu "Przy Oślej Bramie" to niejako atrakcja sama w sobie kompleks hotelowy położony jest w Książańskim Parku Krajobrazowym, tuż obok kordegardy samego zamku Książ. Wspaniały dworski klimat i niezapomniane krajobrazy zabytkowych budowli i otaczającego je parku z pewnością skłonią Państwa do skorzystania z usług naszego hotelu.
Pobyt w Hotelu Przy Oślej Bramie*** z pewnością uprzyjemnią Państwu spacery po licznych szlakach Książańskiego Parku Krajobrazowego. Słynie on z bogatej flory, licznego stada muflonów, rzadkich nietoperzy, czy unikatowych form terenu (jakim niewątpliwie jest, zaliczany do najpiękniejszych w Sudetach, pobliski Wąwóz Pełcznicy). Miłośnicy turystyki rowerowej znajdą tu leśne ścieżki i dukty, o różnym stopniu trudności, gdzie ruch i wysiłek można łączyć z podziwianiem górskich krajobrazów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy piękne, przestronne, bogato urządzone pokoje (eleganckie łazienki, sprzęt rtv o wysokim standardzie). Dodatkowo, dla bardziej wymagającej klienteli, proponujemy ekskluzywne i luksusowo wyposażone apartamenty, posiadające odrębne niekrępujące wejścia od podwórza.
Hotel Przy O Hotel Przy O Hotel Przy O Hotel Przy O

Ostatnio dodane hotele w Wałbrzychu:
Hotel Przy O
Wałbrzych, Ul. Piastów Śląskich 1, 58-300 Wałbrzych Usytuowanie Hotelu "Przy Oślej Bramie" to niejako atrakcja sama w sobie kompleks hotelowy położony jest w Książańskim Parku Krajobrazowym, tuż obok kordegardy samego zamku Książ. Wspaniały dworski klimat i niezapomniane krajobrazy zabytkowych budowli i otaczającego je parku z pewnością skłonią Państwa do skorzystania z usług naszego hotelu., Pobyt w Hotelu Przy Oślej Bramie*** z pewnością uprzyjemnią Państwu spacery po licznych szlakach Książańskiego Parku Krajobrazowego. Słynie on z bogatej flory, licznego stada muflonów, rzadkich nietoperzy, czy unikatowych form terenu (jakim niewątpliwie jest, zaliczany do najpiękniejszych w Sudetach, pobliski Wąwóz Pełcznicy). Miłośnicy turystyki rowerowej znajdą tu leśne ścieżki i dukty, o różnym stopniu trudności, gdzie ruch i wysiłek można łączyć z podziwianiem górskich krajobrazów., Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy przytulną salę śniadań, które podawane są w formie bufetu...

Hotel Qubus Hotel Wa
Wałbrzych, Pl. Wysockiego 45, 58-304 Wałbrzych Qubus Hotel Wałbrzych jest obiektem trzygwiazdkowym. Za atrakcyjnością usytuowania obiektu przemawia bliska odległość od centrum miasta (ok. 2 km) oraz malownicze widoki rozpościerające się z okien hotelu., 170 tytułów bezpłatnej prasy z całego świata usługa prania i czyszczenia odzieży parking strzeżony obsługa bankietów i imprez., W klimatyzowanej restauracji QUBUS HOTEL nasi Goście mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata i aromatem niepowtarzalnych kaw. Śniadania serwowane w formie stołu szwedzkiego czekają na Gości od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 10.00, a w soboty i niedziele w godz. 8.00 11.00. Pożywny posiłek to udany start w nowy dzień. Serwowane w restauracji potrawy przygotowujemy według sprawdzonych receptur, zgodnie z kanonami sztuki kulinarnej. Tak bogata oferta gastronomiczna naszego hotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Po posiłku zapraszamy Gości do Drink Baru, gdzie...