Hotele  »  Hotele Wiejce  »  Hotel Pałac Wiejce

Hotel Pałac Wiejce
Opis hotelu
Ul. Wielce 17 A, 66-430 Wiejce

Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych i najokazalszych Pałaców położonych w malowniczej scenerii między Pojezierzem Międzychodzko-Sierakowskim a Pojezierzem Łagowskim. Pałac Wiejce to stylowy obiekt, gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i seminariów. Z myślą o potrzebach ludzi biznesu Pałac Wiejce łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Pokoje jasne i przytulne, z widokiem na zalesione tereny, sprzyjają regeneracji sił. Bogate wyposażenie i stylowy wystrój wnętrz klasyfikują obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych.
Wiejce są rajem dla grzybiarzy, amatorów ciszy, spokoju i pieszych wędrówek. Są też miejscem spotkań myśliwych, gdyż nie brak tu dzikiej zwierzyny. Sarny, jelenie, dziki, kuny czy lisy nie należą tutaj do rzadkości. Otaczające tereny leśne stanowią doskonałe tereny do uprawiania turystyki rowerowej w różnym stopniu zaawansowania. Warta, a zwłaszcza Obra, która stała się rezerwatem dla siedlisk bobrów („Szlak bobrów”), dostarczają wrażeń z wędrówek urozmaiconymi brzegami. Obra tworzy ciekawy szlak do spływów kajakowych i pontonowych.
W obiekcie znajdują się 3 sauny (parowa i 2 suche), oraz gabinety hydromasażu z wanną perełkową.
Pięknie odrestaurowane stylowe pokoje w połączeniu z komfortowym wyposażeniem sprzyjają regeneracji sił i komfortowemu wypoczynkowi. Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę, telewizor, telefon. Oferujemy pokoje z balkonem lub tarasem widokowym. Każdy z pokoi zachował unikalny wygląd dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych. W stylowych wnętrzach odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki. Wystrój części hotelowej dopasowano stylem do charakteru pałacu z zachowaniem nowoczesności i funkcjonalności.

Częścią kompleksu hotelowego Wiejc jest budynek Rządcówki. Malowniczo położony obiekt przykuwa uwagę swoim tradycyjnym, historycznym wyglądem oraz starannością rekonstrukcji. Obiekt dysponuje maks. 29 miejscami (wraz z dostawkami). Na piętrze znajdują się pięknie wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi oraz otwartymi strychowymi antresolami. Wysoki standard wypoczynku gwarantują sauny (parowa oraz sucha), jacuzzi oraz sala relaksacyjna w podziemiach.

W stylowym obiekcie Folwark oddalonym zaledwie 100 m od Pałacu, znajduje się 11 komfortowo wyposażonych pokoi mogących przyjąć 30 gości (wraz z dostawkami).
Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa

Ostatnio dodane hotele Wiejce:
Hotel Pa
Wiejce, Ul. Wielce 17 A, 66-430 Wiejce Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych i najokazalszych Pałaców położonych w malowniczej scenerii między Pojezierzem Międzychodzko-Sierakowskim a Pojezierzem Łagowskim. Pałac Wiejce to stylowy obiekt, gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i seminariów. Z myślą o potrzebach ludzi biznesu Pałac Wiejce łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Pokoje jasne i przytulne, z widokiem na zalesione tereny, sprzyjają regeneracji sił. Bogate wyposażenie i stylowy wystrój wnętrz klasyfikują obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych., Wiejce są rajem dla grzybiarzy, amatorów ciszy, spokoju i pieszych wędrówek. Są też miejscem spotkań myśliwych, gdyż nie brak tu dzikiej zwierzyny. Sarny, jelenie, dziki, kuny czy lisy nie należą tutaj do rzadkości. Otaczające tereny leśne stanowią doskonałe tereny do uprawiania turystyki rowerowej w różnym stopniu zaawansowania. Warta, a zwłaszcza Obra...

Galerie zdjęć
Newsletter