Hotele  »  Hotele Paszkówka  »  Hotel Pałac Paszkówka

Hotel Pałac Paszkówka
Opis hotelu
Ul. Paszkówka 37, 34-113 Paszkówka

Z autostrady A4 proszę zjechać na drogę 44 Kraków Oświęcim (w Skawinie) w kierunku Oświęcimia .... po przejechaniu 15 km w miejscowości Wielkie Drogi, przed drogowskazem: Paszkówka 2 km, proszę skręcic na południe (w lewo) ...w Paszkówce, za Kościołem w lewo dalej 300 m na wprost: voila!: to my!
Polecamy aerobik, gimnastykę francuską, jazz aerobik, calanetics, ćwiczenia na siłowni, saunę, masaż relaksujący i masaż sportowy oraz wspaniały relaks w Jaccuzzi. Basen z podgrzewaną wodą, otwarty cały rok (cześć basenu znajduje się w budynku). Proponujemy pływanie, pluskanie i ćwiczenia rekreacyjne indywidualne i grupowe.
Jedna z popularnych form zabawy, alternatywa dla formy obejrzenia naszej okolicy a także relaks fizyczny i psychiczny.
Zapraszamy na romantyczny spacer alejkami parku, w cieniu trzystuletnich grabów, prześwietlanych promieniami słońca. Proponujemy również dłuższą wyprawę pieszą do drewnianego kościółka z XVI wieku w pobliskich Sosnowicach lub w okoliczne lasy.
Do Państwa dyspozycji mamy 14 komnat pałacowych i 27 pokoi hotelowych. Komnaty są wyposażone w XIX-wieczne, dębowe meble: łoża king lub queen size, kanapy, fotele, biurka, szafki, szafy, garderoby; oraz jak najbardziej XX-wieczne wanny z wodnym masażem, przestronne łazienki z dużymi lustrami, telewizję satelitarną, telefon, internet. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia komnat w dzień. Pokoje hotelowe są mniejsze. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, internet, biurko.
"Sala Marmurowa" znajdująca się na pierwszym piętrze posiada znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz wykładów. Ganek od strony północnej pałacu, z pięknym widokiem na park, umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu. Ze względu na znaczną wysokość sala ma znakomitą akustykę.
"Sala Lustrzana" znajdująca się w centrum Pałacu, również na pierwszym piętrze, została w pełni zrekonstruowana. Unikatowy, drewniany, kasetonowy, malowany strop wzbogaca złocona snycerka ornamentów klasycznych i roślinnych. Sala ta stanowi doskonałe miejsce do organizacji bankietów i koncertów. Jest to jednocześnie najbardziej reprezentacyjne miejsce w całym obiekcie; polecamy wykorzystanie tego pomieszczenia do specjalnych spotkań. Sala ta może zostać także zaadaptowana do pracy w grupie szkoleniowej.
"Galeria" jest miejscem, które pełni funkcje sali konferencyjnej i galerii sztuki współczesnej. Tu, w otoczeniu malarstwa, grafiki i fotografii odbywają się spotkania firmowe, bankiety, konferencje i szkolenia. Jest to jednocześnie największa z sal idealna do wszelkiego rodzaju szkoleń i biesiad zasiadanych, a także szczególne miejsce na koncerty i wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.
Wyposażenie: projektor multimedialny, rzutniki pisma, rzutniki slajdów, TV, magnetowid, mikrofon bezprzewodowy, ekrany, flip-chart'y.
Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa Hotel Pa

Ostatnio dodane hotele Paszkówka:
Hotel Pa
Paszkówka, Ul. Paszkówka 37, 34-113 Paszkówka Z autostrady A4 proszę zjechać na drogę 44 Kraków Oświęcim (w Skawinie) w kierunku Oświęcimia .... po przejechaniu 15 km w miejscowości Wielkie Drogi, przed drogowskazem: Paszkówka 2 km, proszę skręcic na południe (w lewo) ...w Paszkówce, za Kościołem w lewo dalej 300 m na wprost: voila!: to my!, Polecamy aerobik, gimnastykę francuską, jazz aerobik, calanetics, ćwiczenia na siłowni, saunę, masaż relaksujący i masaż sportowy oraz wspaniały relaks w Jaccuzzi. Basen z podgrzewaną wodą, otwarty cały rok (cześć basenu znajduje się w budynku). Proponujemy pływanie, pluskanie i ćwiczenia rekreacyjne indywidualne i grupowe. Jedna z popularnych form zabawy, alternatywa dla formy obejrzenia naszej okolicy a także relaks fizyczny i psychiczny. Zapraszamy na romantyczny spacer alejkami parku, w cieniu trzystuletnich grabów, prześwietlanych promieniami słońca. Proponujemy również dłuższą wyprawę pieszą do drewnianego kościółka z XVI wieku w...