Hotele  »  Hotele Zaczernie  »  Hotel Nowy Dwór

Hotel Nowy Dwór
Opis hotelu
Miejscowość Zaczernie 955a, 36-062 Zaczernie

Trzygwiazdkowy Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu zaprasza do korzystania ze swoich usług. Hotel położony jest na pograniczu Rzeszowa i Zaczernia na drodze krajowej nr 9 prowadzącej z Radomia do przejścia granicznego ze Słowacją w Barwinku.
Na terenie obiektu znajduje się dostęp do przewodowego połączenia z Internetem. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy także skrytki depozytowe w recepcji oraz usługi pralni hotelowej. Parking.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 95 miejsc noclegowych w 49 pokojach 1 i 2 osobowych oraz 2 apartamentach, których wyposażenie tworzy doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wannę z hydromasażem, telewizję, telefon, mini bar.
Specjalizujemy się w organizowaniu pobytów konferencyjno - szkoleniowych. Oferujemy ponad 300 miejsc w 3 klimatyzowanych salach konferencyjno bankietowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, co stanowi zaplecze umożliwiające organizację konferencji, kongresów, szkoleń i innych imprez okolicznościowych, zarówno dla małych, jak i dużych grup.
Hotel Nowy Dw Hotel Nowy Dw Hotel Nowy Dw Hotel Nowy Dw Hotel Nowy Dw Hotel Nowy Dw

Ostatnio dodane hotele Zaczernie:
Hotel Nowy Dw
Zaczernie, Miejscowość Zaczernie 955a, 36-062 Zaczernie Trzygwiazdkowy Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu zaprasza do korzystania ze swoich usług. Hotel położony jest na pograniczu Rzeszowa i Zaczernia na drodze krajowej nr 9 prowadzącej z Radomia do przejścia granicznego ze Słowacją w Barwinku., Na terenie obiektu znajduje się dostęp do przewodowego połączenia z Internetem. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy także skrytki depozytowe w recepcji oraz usługi pralni hotelowej. Parking., Zapraszamy Państwa do restauracji Hotelu Nowy Dwór, miejsca o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Wspaniały wystrój wnętrz stwarza niepowtarzalny nastrój organizowanych przyjęć, wesel, bankietów, imprez okolicznościowych. Restauracja na około 150 miejsc, poleca tradycyjną kuchnię polską oraz wykwintne potrawy europejskie. Gościom hotelowym serwowane jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wzbogacone o produkty regionalne. Restauracja oferuje: dania kuchni polskiej, posiłki z...