Hotele  »  Hotele Bochnia - Hotele w Bochni  »  Hotel Millenium

Hotel Millenium - Hotel Bochnia - Hotel w Bochni

Hotel Millenium
Opis hotelu
Ul. J. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia

Bochnia jest położona przy międzynarodowej trasie E4 u stóp Beskidu Wyspowego. Jej region jest poprzecinany szlakami komunikacyjnymi biegnącymi ze wschodu na zachód i z północy na południe. Miasto posiada połączenie kolejowe z Warszawą i innymi dużymi miastami w Polsce i poza granicami kraju. Zatrzymują się tutaj pociągi ekspresowe. Odległość do portu lotniczego w Balicach wynosi 45 km.
Hotel Millenium posiada duży parking mogący pomieścić do 100 samochodów. Usługi dodatkowe: pralnia, wymiana walut, ppieka nad dzieckiem, wysokie krzesełka w restauracji i łóżeczka dziecięce, przechowalnia bagażu, przesyłki kurierskie i pocztowe, transport na lotnisko, transport do centrum Krakowa, rezerwacja pobytów w Kopalni Soli Bochnia, przewodnik po kopalni, informacja turystyczna, wynajem busów i autokarów od firm przewozowych, przygotowanie wycieczek w regionie Małopolski.
Hotelowe Centrum Fitness & SPA daje szerokie możliwości wypoczynku, rekreacji, odnowy biologicznej i pielęgnacji piękna. Spełnia również warunki dla rehabilitacji. Centrum jest połączone z pełnowymiarową krytą pływalnią. Godna podkreślenia jest lokalizacja naszego Centrum w odległości zaledwie 0,5 km od Kopalni Soli Bochnia gdzie Goście hotelowi mogą skorzystać z tygodniowych karnetów. Centrum Fitness & SPA jest w pełni przystosowane do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Hotel oferuje 200 miejsc noclegowych w 80 komfortowych pokojach, 6 apartamentach i pokojach typu studio. Przestronne, eleganckie, funkcjonalne pokoje wyposażone są w to wszystko co czyni pobyt w hotelu wygodnym i komfortowym. Wielkość pokoi gwarantuje znakomite warunki do pracy lub wypoczynku. Elegancka łazienka pozwala optymistycznie rozpocząć i zakończyć dzień. Pokoje standardowe przygotowaliśmy w kilku kompletacjach. Poza pokojami jedno i dwuosobowymi oferujemy także pokoje trzy i czteroosobowe. Pokoje te ze względu na swoją powierzchnię gwarantują komfortowy pobytu wszystkim ich mieszkańcom.
Hotel Millenium to nowoczesne i profesjonalne miejsce konferencyjne, doskonałe do organizacji wszelkiego typu wydarzeń: konferencji, szkoleń, sympozjów, narad, zjazdów, wystaw, pokazów czy bankietów. Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy 10 klimatyzowanych sal o powierzchni od 54 do 174 m2.
Sale konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze hotelu, na tym samym poziomie co restauracja "Antyczna" oraz klub nocny "Magiczne Oko". Istnieje możliwość wyłączenia całego poziomu wyłącznie do dyspozycji uczestników imprezy. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Poziom konferencyjny dysponuje własną szatnią oraz toaletami i odrębną klatką schodową. Szeroki korytarz (2,5m) oraz powierzchnia ekspozycyjna (50m2) umożliwiają aranżację wielu rodzajów imprez. Bogate wyposażenie oraz profesjonalna obsługa gwarantują wysoki poziom techniczny i organizacyjny imprez.
Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium Hotel Millenium

Ostatnio dodane hotele w Bochni:
Hotel tetsowy pl
Bochnia, Ul. Woronicza 15, 02-625 Bochnia hotele.pl loc, hotele.pl ac

Hotel AAAtestowy
Bochnia, Ul. Fieldorfa 5, 03-567 Bochnia Obiekt testowy, edycja KR (wersja PL)

Hotel Millenium
Bochnia, Ul. J. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia Bochnia jest położona przy międzynarodowej trasie E4 u stóp Beskidu Wyspowego. Jej region jest poprzecinany szlakami komunikacyjnymi biegnącymi ze wschodu na zachód i z północy na południe. Miasto posiada połączenie kolejowe z Warszawą i innymi dużymi miastami w Polsce i poza granicami kraju. Zatrzymują się tutaj pociągi ekspresowe. Odległość do portu lotniczego w Balicach wynosi 45 km., Hotel Millenium posiada duży parking mogący pomieścić do 100 samochodów. Usługi dodatkowe: pralnia, wymiana walut, ppieka nad dzieckiem, wysokie krzesełka w restauracji i łóżeczka dziecięce, przechowalnia bagażu, przesyłki kurierskie i pocztowe, transport na lotnisko, transport do centrum Krakowa, rezerwacja pobytów w Kopalni Soli Bochnia, przewodnik po kopalni, informacja turystyczna, wynajem busów i autokarów od firm przewozowych, przygotowanie wycieczek w regionie Małopolski. Hotelowe Centrum Fitness & SPA daje szerokie możliwości wypoczynku,...

Galerie zdjęć
Newsletter