Hotele  »  Hotele Przesieka  »  Hotel Markus

Hotel Markus
Opis hotelu
Ul. Dolina Czerwienia 14, 58-563 Przesieka

Kurort-Hotel MARKUS w Przesiece położony jest w spokojnej , malowniczej miejscowości u podnóży Karkonoszy przy głównych szlakach turystycznych ( 14 km od Jeleniej Góry , 15 km od Szklarskiej Poręby , 12 km od Karpacza ) Zajmujemy obszar 2,5h działki z górskim strumieniem , boiskiem sportowym, parkingiem dla autobusów i samochodów osobowych.
Hotel posiada salę konferencyjną na 80 osób , która jest doskonałą bazą dla różnego rodzaju szkoleń , konferencji , spotkań integracyjnych . Umożliwiamy korzystanie ze sprzętu konferencyjno -szkoleniowego. Do dyspozycji gości jest bar , sala taneczna , sala gimnastyczna i siłownia.Na terenie obiektu znajduje się altanka z miejscem do grillowania oraz miejsce na ognisko.
Do Państwa dyspozycji jest 48 wygodnych pokoi i 3 apartamenty . Wszystkie pokoje posiadają nowoczesne łazienki , telewizory oraz wyjście na taras z widokiem na góry.Dla osób niepełnosprawnych posiadamy dwa pokoje , w obiekcie zainstalowana jest winda.
Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus Hotel Markus

Ostatnio dodane hotele Przesieka:
Hotel Markus
Przesieka, Ul. Dolina Czerwienia 14, 58-563 Przesieka Kurort-Hotel MARKUS w Przesiece położony jest w spokojnej , malowniczej miejscowości u podnóży Karkonoszy przy głównych szlakach turystycznych ( 14 km od Jeleniej Góry , 15 km od Szklarskiej Poręby , 12 km od Karpacza ) Zajmujemy obszar 2,5h działki z górskim strumieniem , boiskiem sportowym, parkingiem dla autobusów i samochodów osobowych., Hotel posiada salę konferencyjną na 80 osób , która jest doskonałą bazą dla różnego rodzaju szkoleń , konferencji , spotkań integracyjnych . Umożliwiamy korzystanie ze sprzętu konferencyjno -szkoleniowego. Do dyspozycji gości jest bar , sala taneczna , sala gimnastyczna i siłownia.Na terenie obiektu znajduje się altanka z miejscem do grillowania oraz miejsce na ognisko. , Kuchnia z dużą stołówką zapewnia smaczne domowe posiłki .Na życzenie gości organizujemy : bankiety , pieczenie barana lub prosiaka , ognisko. Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia., Do Państwa dyspozycji...