Hotele  »  Hotele Muszyna - Hotele w Muszynie  »  Hotel Klimek SPA

Hotel Klimek SPA - Hotel Muszyna - Hotel w Muszynie

Hotel Klimek SPA
Opis hotelu
Miejscowość Złockie 107, 33-370 Muszyna

Hotel Klimek **** SPA to nowoczesny, luksusowy, elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu Gór Beskidu Sądeckiego. Kojarzony jest z rzadko spotykanym komfortem, elegancją i luksusem. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i dolinę potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego. Hotel usytuowany jest z dala od zatłoczonych ulic, zabudowań i obiektów przemysłowych, co zapewnia ciszę i spokój. Każdy kto nas odwiedza czuje się tutaj niezwykle, bo Muszyna-Złockie to miejsce wypoczynku i sportu zarówno latem jak i zimą.
Miłośników wodnych uciech i terapii przyciąga PARK WODNY. Basen (o wymiarach 8m x 15m) jest wyposażony w zestaw armatek wodnych do hydromasażu, gejzer, przeciwprądy. Naszym Klientom oferujemy zjeżdżalnie (76m), brodziki dla dzieci, grzybek, kaskadę, płaszcz wodny, jacuzzi. Wszystkie uciechy PARKU WODNEGO wliczono w cenę doby hotelowej. Na terenie PARKU WODNEGO obowiązują czepki kąpielowe.
Kompleks hotelowy to doskonałe miejsce w którym można poprawić swój wygląd, zlikwidować stres, zregenerować siły, zatrzymać młodość. Takim jest Studio Urody i Piękna- w Hotelu Klimek **** SPA w Muszynie Złockiem. Tu możemy oddać się w wyśmienite ręce najlepszych masażystów i wspaniałych kosmetyczek.
Miłośników tenisa zapraszamy na kort. Spełnia on wszystkie międzynarodowe normy i z powodzeniem można na nim prowadzić przyjacielskie rozgrywki. Kort jest na wskroś nowoczesny, elegancki a do tego nocne oświetlenie pozwala na dodatkowy wieczorny sportowy relaks.
Przyjemne chwile można spędzić w sali bilardowej. Znakomita forma zabawy z pogranicza sportowej rywalizacji może dostarczyć wielu wrażeń zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
Dla relaksu i odprężenia zapraszamy na dwutorową kręgielnię.
Jeżeli preferujesz aktywny wypoczynek, warto skorzystać z naszej siłowni. Jest ona wyposażona w najnowszy sprzęt firmy TechnoGym. Z siłowni mogą korzystać klienci zainteresowani zarówno treningiem aerobowym jak i izotonicznym.
Grota Solna jest najnowszą, oryginalną metodą zastosowania soli morskiej z Morza Martwego w celach rehabilitacji, profilaktyki i ochrony zdrowia. W grocie panuje specyficzny mikroklimat cechujący się wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami. Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków.
Hotel oferuje 170 miejsc noclegowych, w tym pokoje 1, 2, 3-osobowe, pokoje o powyższonym standardzie "lux" oraz studia rodzinne. Pokoje odzwierciedlają luksus i elegancję, doskonałe i funkcjonalne meble, unikatowy styl wnętrz, niepowtarzalny wystrój to idealne miejsce do wypoczynku i pracy. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, luksusowe łazienki wyposażone w kabinę prysznicową, szlafroki, ręczniki, kosmetykę hotelową.W pokojach typu LUX dodatkowo wanna z hydromasażem. Na wyposażenie każdego pokoju składa się: telefon z bezpośrednią linią zewnętrzną, bezpośrednie łącze internetowe, TV satelitarna, radio, elektroniczny sejf, lodówka, suszarka.
Duża, przestrzenna sala, to idealne miejsce do organizacji kongresów, szkoleń, zjazdów i spotkań integracyjnych. Sala jest klimatyzowana wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny. Każde szkolenie na pewno długo pozostanie w pamięci jego uczestników i organizatorów. Centrum konferencyjne składa się z klimatyzowanej, wielofunkcyjnej sali. Na wyposażenie sali składają się: centralny system sterowania, system video konferencyjny, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, system tłumaczeń symultanicznych i 4 kabiny dla tłumaczy, wizualizer, projektor multimedialny, flipcharty, dostęp do internetu, ekran (opuszczany, przenośny), nagłośnienie, tablica suchościeralna, DVD, kserokopiarka, bindownica. Istnieje możliwość transmisji obrazu z sali konferencyjnej do pokoi. Przewidziano również powierzchnię wystawienniczą.
Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA Hotel Klimek SPA

Ostatnio dodane hotele w Muszynie:
Hotel Klimek SPA
Muszyna, Miejscowość Złockie 107, 33-370 Muszyna Hotel Klimek **** SPA to nowoczesny, luksusowy, elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu Gór Beskidu Sądeckiego. Kojarzony jest z rzadko spotykanym komfortem, elegancją i luksusem. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i dolinę potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego. Hotel usytuowany jest z dala od zatłoczonych ulic, zabudowań i obiektów przemysłowych, co zapewnia ciszę i spokój. Każdy kto nas odwiedza czuje się tutaj niezwykle, bo Muszyna-Złockie to miejsce wypoczynku i sportu zarówno latem jak i zimą., Miłośników wodnych uciech i terapii przyciąga PARK WODNY. Basen (o wymiarach 8m x 15m) jest wyposażony w zestaw armatek wodnych do...

Hotel Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA M
Muszyna, Miejscowość Złockie 80, 33-370 Muszyna W okolicy przebiega wiele szlaków turystycznych. Dlatego każdy z łatwością może zaplanować sobie atrakcyjne wycieczki piesze i rowerowe. Zimą na narciarzy czekają liczne trasy zjazdowe w Krynicy-Zdroju oraz Wierchomli. Po forsownych eskapadach najlepiej zregenerować siły w Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA, malowniczo usytuowanym na skraju uzdrowiska. Ośrodek oprócz nowoczesnej, urozmaiconej bazy odnowy biologicznej dysponuje również własnym ujęciem wody leczniczej "Złockie 8" oraz okazałym krytym basenem. Na starannie zagospodarowanym, rozległym terenie można pograć w tenisa lub gry zespołowe, a potem odpocząć pod gwieździstym niebem przy wieczornym grillu. W odległoci 400 metrów od Centrum znajduje się stadnina, w której można skorzystać z jazdy konnej. Na miłośników dalszych wycieczek krajoznawczych czeka mnóstwo atrakcji spływ tratwami krętym nurtem Dunajca lub Popradu, podróż kolejką gondolową z Czarnego Potoku na szczyt...