Hotele  »  Hotele Raszyn-Falenty k. Warszawy  »  Hotel Hrabski

Hotel Hrabski
Opis hotelu
Ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Raszyn-Falenty k. Warszawy

Hotel Hrabski to niezwykle elegancki obiekt, położony nieopodal Al. Krakowskiej, na zielonych przedmieściach Warszawy w otoczeniu Rezerwatu oraz pięknych Stawów Raszyńskich. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla podróżujących w sprawach służbowych, jak również dla turystów chcących zwiedzić okolice oraz Stolicę, ponieważ Hotel oddalony jest o 3 km od Lotniska Okęcie, 12 min od Centrum Warszawy oraz 2 km od Centrum Handlowego Janki.
Hotel akceptuje pobyt zwierząt. Obiekt jest monitorowany oraz dozorowany przez agencję ochrony. Na życzenie gościa dostępna jest w recepcji deska do prasowania oraz żelazko.
Hotel Hrabski oddaje do Państwa dyspozycji 39 komfortowo wyposażonych pokoi. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby gość czuł się w nim jak we własnym domu. Ta świadomie stworzona aranżacja przyciąga wciąż nowych gości, jak również stałych klientów.
Wyposażenie pokoi: TV-SAT, łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków, biurko, suszarka do włosów, telefon, bezpłatny internet, zestaw kosmetyków.
Oferujemy Państwu również idealne miejsce na różnego rodzaju spotkania biznesowe: konferencje, szkolenia, imprezy firmowe itp. Hotel posiada 5 nowoczesnych sal konferencyjnych . Zapewniamy również serwis gastronomiczny: przerwy kawowe, lunch, kolację.
Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski Hotel Hrabski

Ostatnio dodane hotele Raszyn-Falenty k. Warszawy:
Hotel Hrabski
Raszyn-Falenty k. Warszawy, Ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Raszyn-Falenty k. Warszawy Hotel Hrabski to niezwykle elegancki obiekt, położony nieopodal Al. Krakowskiej, na zielonych przedmieściach Warszawy w otoczeniu Rezerwatu oraz pięknych Stawów Raszyńskich. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla podróżujących w sprawach służbowych, jak również dla turystów chcących zwiedzić okolice oraz Stolicę, ponieważ Hotel oddalony jest o 3 km od Lotniska Okęcie, 12 min od Centrum Warszawy oraz 2 km od Centrum Handlowego Janki., Hotel akceptuje pobyt zwierząt. Obiekt jest monitorowany oraz dozorowany przez agencję ochrony. Na życzenie gościa dostępna jest w recepcji deska do prasowania oraz żelazko. , Po męczącym dniu zapraszamy Państwa do naszej restauracji, gdzie w stylowych wnętrzach zaserwujemy Państwu smaczny posiłek, który zadowoli podniebienia nawet największych smakoszy. Zapewnimy każdemu Klientowi niepowtarzalne doznania kulinarne oraz profesjonalną obsługę., Hotel Hrabski oddaje do...