Hotele  »  Hotele Malbork - Hotele w Malborku  »  Hotel Grot

Hotel Grot - Hotel Malbork - Hotel w Malborku

Hotel Grot
Opis hotelu
Ul. Kościuszki 22D, 82-200 Malbork

Hotel Grot znajduje się w Malborku przy ulicy Kościuszki jednej z głównych ulic, która od wielu lat jest miejscem rozrywki chętnie odwiedzanym przez turystów. Odbywają się tu koncerty znanych zespołów i wokalistów. Hotel usytuowany jest w historycznym centrum miasta niedaleko Zamku Malborskiego oraz Dworca PKP i PKS.
Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania z całodobowego parkingu strzeżonego, który znajduje się pod hotelem. Palenie tytoniu możliwe jest tylko w strefach wydzielonych i wskazanych miejscach. Obiekt jest monitorowany całą dobę.
Hotel dysponuje 18 pokojami z 49 miejscami noclegowymi. Oferujemy komfortowe, gustownie urządzone pokoje 1,2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do internetu, telefonem, telewizorem z odbiornikiem radiowym, budzikiem. Do dyspozycji są również: suszarka do włosów, zestaw do prasowania, czyszczenia obuwia i odzieży oraz igielnik. Hotel w pełni spełnia wymagania w zakresie dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot Hotel Grot

Ostatnio dodane hotele w Malborku:
Hotel Grot
Malbork, Ul. Kościuszki 22D, 82-200 Malbork Hotel Grot znajduje się w Malborku przy ulicy Kościuszki jednej z głównych ulic, która od wielu lat jest miejscem rozrywki chętnie odwiedzanym przez turystów. Odbywają się tu koncerty znanych zespołów i wokalistów. Hotel usytuowany jest w historycznym centrum miasta niedaleko Zamku Malborskiego oraz Dworca PKP i PKS., Każdy z Państwa ma możliwość skorzystania z całodobowego parkingu strzeżonego, który znajduje się pod hotelem. Palenie tytoniu możliwe jest tylko w strefach wydzielonych i wskazanych miejscach. Obiekt jest monitorowany całą dobę., Zapraszamy do eleganckiej restauracji Hotelu Grot, gdzie serwujemy najlepsze polskie dania w mieście według receptury Szefa kuchni. Blask świec, miła obsługa kelnerska, kuchnia regionalna, polska z elementami kuchni europejskiej oraz kameralna muzyka tworzy niepowtarzalny nastrój., Hotel dysponuje 18 pokojami z 49 miejscami noclegowymi. Oferujemy komfortowe, gustownie urządzone pokoje 1,2,3 osobowe...

Hotel Dedal
Malbork, Ul. Generała De Gaullea 5, 82-200 Malbork Zapraszamy do Hotelu Dedal znajdującego się w niedalekiej odległości od centrum Malborka., Salon fryzjerski, parking strzeżony (24h)., Restauracja hotelowa zaprasza na wspaniałe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. W hotelu znajduje się równiez kawiarnia., Hotel posiada 138 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, WC, telefon i TV.

Galerie zdjęć
Newsletter