Hotele  »  Hotele Busko Zdrój - Hotele w Busku Zdroju  »  Hotel Gromada Busko Zdrój

Hotel Gromada Busko Zdrój - Hotel Busko Zdrój - Hotel w Busku Zdroju

Hotel Gromada Busko Zdrój
Opis hotelu
Ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko Zdrój

HOTEL GROMADA **-położony jest w cichej dzielnicy przy zabytkowym Parku Zdrojowym. Jest to budynek czterokondygnacyjny, posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W pobliżu hotelu znajdują się: hala sportowa, stadion, korty tenisowe oraz pływalnia miejska.
Parking hotelowy. W okolicy znajdują się korty tenisowe, boiska sportowe, ośrodki jeździeckie, pełnowymiarowa hala sportowa. W ramach pobytu można skorzystać z zabiegów leczniczych w sanatorium.
Hotel posiada 90 miejsc noclegowych. Dysponuje pokojami jedno i dwuosobowymi. W każdym pokoju łazienka, stałe łącze internetowe, TV, telefon, radio.
Sala konferencyjna znajduje się na parterze hotelu. Maksymalna ilość uczestników (ustawienie w wersji teatralnej) 60 osób.
Wyposażenie: rzutnik pisma, flipchart, video, ekran, ksero, telefon, fax, stałe łącze internetowe. Jest to idealne miejsce na kameralne spotkania i bankiety.
Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr Hotel Gromada Busko Zdr

Ostatnio dodane hotele w Busku Zdroju:
Hotel Pod
Busko Zdrój, Ul. Waryńskiego 38, 28-100 Busko Zdrój Busko-Zdrój to uzdrowisko, które z natury rzeczy leczy, inaczej niż uzdrowiska nadmorskie, a nawet wiele górskich, które pełnią głównie funkcje rekreacyjnie, a na drugim miejscu lecznicze. Rolę rekreacyjną wypełnia Busko-Zdrój nie tylko w oparciu o własne zaplecze, ale i bogate możliwości Ponidzia, w dorzeczu Wisły i Nidy /15-20 km/ , oraz Góry Świętokrzyskie /40-50 km/. Dogodne połączenia drogowe Kraków 90 km, Kielce 50 km, i Tarnów 70 km, to bogate zaplecze kulturalne., Wypożyczalnia rowerów, parking dla Gości, usługi transportu osobowego, mycie aut., Hotel posiada restaurację, w której serwowane są wyśmienite tradycyjne polskie potrawy (specjalność zakładu: "pierożki Tadeusza Drozdy")., Hotel Pod Świerkiem posiada 3 pokoje jednoosobowe, 15 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje trzyosobowe oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje z prywatną łazienką i telefonem, telewizją satelitarną i radiem.

Hotel Gromada Busko Zdr
Busko Zdrój, Ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko Zdrój HOTEL GROMADA **-położony jest w cichej dzielnicy przy zabytkowym Parku Zdrojowym. Jest to budynek czterokondygnacyjny, posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W pobliżu hotelu znajdują się: hala sportowa, stadion, korty tenisowe oraz pływalnia miejska., Parking hotelowy. W okolicy znajdują się korty tenisowe, boiska sportowe, ośrodki jeździeckie, pełnowymiarowa hala sportowa. W ramach pobytu można skorzystać z zabiegów leczniczych w sanatorium., Restauracja hotelowa specjalizuje się w potrawach kuchni regionalnej i międzynarodowej. W hotelu jest równiez kawiarnia., Hotel posiada 90 miejsc noclegowych. Dysponuje pokojami jedno i dwuosobowymi. W każdym pokoju łazienka, stałe łącze internetowe, TV, telefon, radio.