Hotele  »  Hotele Dziećmorowice  »  Hotel Gościniec Nowa Wioska

Hotel Gościniec Nowa Wioska
Opis hotelu
Miejscowość Nowa Wieś 155, 58-308 Dziećmorowice

Okolica gościńca pełna jest malowniczych krajobrazów, pięknych zamków i tajemniczych pozostałości po drugiej wojnie światowej. Najbardziej znane z pośród nich to chociażby Sztuczne jezior przy tamie w Zagórzu, Zamek Grodno, Zamek Książ, wieża na Wielkiej Sowie, Podziemny kompleks Riesen, będący jedną z największych tajemnic wojny.
Oprócz tego dysponujemy sauną, jaccuzi i wieloma innymi pomieszczeniami, które na pewno umilą państwu pobyt u nas.
Gościniec dysponuje pokojami z telewizorami i łazienkami (w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia łóżka).
Konferencje odbywają się w znajdującej się na piętrze, nieopodal tarasu na którym można odpocząć od zmęczenia czy znużenia, przestronnej sali. Której zdjęcie można obejrzeć klikając na zamieszczoną obok miniaturkę.
Hotel Go Hotel Go Hotel Go Hotel Go Hotel Go Hotel Go

Ostatnio dodane hotele Dziećmorowice:
Hotel Go
Dziećmorowice, Miejscowość Nowa Wieś 155, 58-308 Dziećmorowice Okolica gościńca pełna jest malowniczych krajobrazów, pięknych zamków i tajemniczych pozostałości po drugiej wojnie światowej. Najbardziej znane z pośród nich to chociażby Sztuczne jezior przy tamie w Zagórzu, Zamek Grodno, Zamek Książ, wieża na Wielkiej Sowie, Podziemny kompleks Riesen, będący jedną z największych tajemnic wojny., Oprócz tego dysponujemy sauną, jaccuzi i wieloma innymi pomieszczeniami, które na pewno umilą państwu pobyt u nas., STAROPOLSKIE SMAKI I PRZYSMACZKI GOśCIŃCA Mamy nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadawala nas to, co najlepsze Oscar Wilde. Dobra kuchnia to ta, która po prostu smakuje. Dobre smaki to tradycja z higieną i nowoczesnością. W Gościńcu zapraszamy na kuchnię nurtu plebejskiego z domieszką smaków ziemiańskich a nawet arystokratycznych. , Gościniec dysponuje pokojami z telewizorami i łazienkami (w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia łóżka).