Hotele  »  Hotele Nowe Rumunki  »  Hotel Dębowa Góra

Hotel Dębowa Góra
Opis hotelu
Miejscowość Nowe Rumunki , 09-520 Nowe Rumunki

Hotel Dębowa Góra położony jest w niedalekiej odległości od Płocka nad jeziorem Górskim, na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, który jest jednym z największych kompleksów leśnych Niziny Mazowieckiej. Dzięki temu usytuowaniu goście Hotelu mogą skorzystać z sieci szlaków turystyki pieszej i rowerowej, które pozwalają dotrzeć do rezerwatu, pomników przyrody, zabytków i wielu innych ciekawych miejsc.
Obiekt wraz z parkingiem jest całodobowo chroniony. Hotel dysponuje własnym Klubem Fitness, salą bilardową, salą klubową. Organizuje spływy kajakowe Rzeką Skrwą Lewą i Skrwą Prawą, nurkowanie, psie zaprzęgi oraz konne przejażdżki.
Hotel Dębowa Góra dysponuje 85 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje hotelowe i apartamenty posiadają urządzenia klimatyzacyjne, odbiorniki radiowe i TV, telefony, lodówki, łącza internetowe oraz komfortowo urządzone łazienki. Hotel jest przystosowany na przyjęcie osób niepełnosprawnych, m. in. poprzez układ wind.
Hotel Dębowa Góra jest doskonałym miejscem do organizacji zjazdów, konferencji, sympozjów, szkoleń oraz spotkań integracyjnych. Centrum Konferencyjne Hotelu Dębowa Góra dysponuje salami o różnej ilości miejsc (Sala konferencyjna A dla 150 osób, Sala konferencyjna B dla 40 osób, Sala prasowa dla 20 osób). Hotel ponadto dysponuje salą klubową dla 10 osób oraz kameralnymi salami spotkań dla 4-6 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane.
Hotel D Hotel D Hotel D Hotel D Hotel D Hotel D

Ostatnio dodane hotele Nowe Rumunki:
Hotel D
Nowe Rumunki, Miejscowość Nowe Rumunki , 09-520 Nowe Rumunki Hotel Dębowa Góra położony jest w niedalekiej odległości od Płocka nad jeziorem Górskim, na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, który jest jednym z największych kompleksów leśnych Niziny Mazowieckiej. Dzięki temu usytuowaniu goście Hotelu mogą skorzystać z sieci szlaków turystyki pieszej i rowerowej, które pozwalają dotrzeć do rezerwatu, pomników przyrody, zabytków i wielu innych ciekawych miejsc., Obiekt wraz z parkingiem jest całodobowo chroniony. Hotel dysponuje własnym Klubem Fitness, salą bilardową, salą klubową. Organizuje spływy kajakowe Rzeką Skrwą Lewą i Skrwą Prawą, nurkowanie, psie zaprzęgi oraz konne przejażdżki., Restauracja Hotelu z widokiem na jezioro, klimatyzowana i nowocześnie urządzona, przyciąga swoją elegancją i oryginalnością. Jest doskonałym miejscem na lunch, kolacje, przyjęcia okolicznościowe lub bankiety. Zapraszamy również do ciekawego wnętrza drink baru, gdzie proponujemy...

Newsletter
Galerie zdjęć