Hotele  »  Hotele Kędzierzyn-Koźle  »  Hotel Centralny

Hotel Centralny
Opis hotelu
Ul. Waryńskiego 7, 47-223 Kędzierzyn-Koźle

Znajdujący się w Kędzierzynie Koźlu Hotel Centralny należy do grupy obiektów biznesowo-rekreacyjnych, oferujacych usługi o najwyższym standardzie.
Na terenie obiektu są dwa duże parkingi, w tym jeden chroniony. Dla gości hotelowych bezpłatne.
Hotel posiada 47 nowocześnie i przytulnie urzadzonych pokoi, oferujących w sumie 75 miejsc noclegowych. Cztery z nich to komfortowe apartamenty. Pokoje posiadają: łazeinkę, TV Sat, telefon.
Hotel posiada 3 sale wielofunkcyjne sale konferencyjne. Sale wyposażone zostały w sprzęt audio-wizualny, który umożliwia profesjonalne przygotowanie i obsługę konferencji, szkoleń.
Hotel Centralny Hotel Centralny Hotel Centralny Hotel Centralny Hotel Centralny Hotel Centralny

Ostatnio dodane hotele Kędzierzyn-Koźle:
Hotel Centralny
Kędzierzyn-Koźle, Ul. Waryńskiego 7, 47-223 Kędzierzyn-Koźle Znajdujący się w Kędzierzynie Koźlu Hotel Centralny należy do grupy obiektów biznesowo-rekreacyjnych, oferujacych usługi o najwyższym standardzie., Na terenie obiektu są dwa duże parkingi, w tym jeden chroniony. Dla gości hotelowych bezpłatne., Znajdująca się w hotelu Restauracja Kasyno zaprasza Gości na bogaty wybór dań głównie kuchni regionalnej, ale również polskiej i międzynarodowej., Hotel posiada 47 nowocześnie i przytulnie urzadzonych pokoi, oferujących w sumie 75 miejsc noclegowych. Cztery z nich to komfortowe apartamenty. Pokoje posiadają: łazeinkę, TV Sat, telefon.

Galerie zdjęć
Newsletter