Hotele  »  Hotele Jurata  »  Hotel Bryza SPA Resort

Hotel Bryza SPA Resort
Opis hotelu
Ul. Międzymorze 28, 84-141 Jurata

Ekskluzywny Hotel Bryza SPA Resort położony jest na plaży w sławnym kurorcie nadmorskim Jurata. To wyjątkowe miejsce na Półwyspie Helskim, do którego przyjeżdżają Goście z całego świata. Z hotelowych apartamentów roztacza się piękny widok na morskie fale, zachody słońca i pachnący las sosnowy.
Bogata oferta rekreacyjno wypoczynkowa gwarantuje mnóstwo atrakcji. Proponujemy wycieczki rowerowe po Półwyspie Helskim, spacery brzegiem morza, plac zabaw dla dzieci oraz korty tenisowe. Szczególnie polecamy kryte baseny z wygodnymi łożami z baldachimem i widokiem na morze.
Dopełnieniem wypoczynku jest obszerne i nowoczesne SPA stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii Thermarium i Schletterer Wellness & SPA Design. W atmosferze pełnej harmonii zapraszamy do gabinetów, z okien których można podziwiać Morze Bałtyckie. Bogaty program zabiegów odnowy biologicznej zapewni pełną kurację na twarz i ciało.
Hotel Bryza oferuje swoim Gościom 84 pokoje, w tym 32 apartamenty. To wyjątkowe miejsce stwarza idealne warunki na wypoczynek, relaks i konferencje. Hotel udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z oknami na nadmorski las. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV-Sat oraz bezprzewodowy Internet. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, parking dozorowany, możliwość korzystania z kompleksu basenów oraz z sauny suchej i parowej, sali fitness wraz z siłownią.
Konferencje w Hotelu BRYZA wyróżniają się wśród innych tym, że odbywają się w niepowtarzalnym miejscu - zarówno z apartamentów jak i sal konferencyjnych roztacza się kojący zmysły widok na morze. Bogata baza wypoczynkowa i rekreacyjna, są doskonałą motywacją do wytężonej pracy i zasłużonego odpoczynku po jej zakończeniu. Hotel posiada sale konferencyjne mogącyh pomieścić do 120 osób.
Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort Hotel Bryza SPA Resort

Ostatnio dodane hotele Jurata:
Hotel Bryza SPA Resort
Jurata, Ul. Międzymorze 28, 84-141 Jurata Ekskluzywny Hotel Bryza SPA Resort położony jest na plaży w sławnym kurorcie nadmorskim Jurata. To wyjątkowe miejsce na Półwyspie Helskim, do którego przyjeżdżają Goście z całego świata. Z hotelowych apartamentów roztacza się piękny widok na morskie fale, zachody słońca i pachnący las sosnowy., Bogata oferta rekreacyjno wypoczynkowa gwarantuje mnóstwo atrakcji. Proponujemy wycieczki rowerowe po Półwyspie Helskim, spacery brzegiem morza, plac zabaw dla dzieci oraz korty tenisowe. Szczególnie polecamy kryte baseny z wygodnymi łożami z baldachimem i widokiem na morze. Dopełnieniem wypoczynku jest obszerne i nowoczesne SPA stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii Thermarium i Schletterer Wellness & SPA Design. W atmosferze pełnej harmonii zapraszamy do gabinetów, z okien których można podziwiać Morze Bałtyckie. Bogaty program zabiegów odnowy biologicznej zapewni pełną kurację na twarz i ciało., Całoroczna restauracja "Pod Palmami" z...