Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Mission E Cross Turismo dostał zielone światło! Kolejny elektryczny model w drodze
Porsche Mission E Cross Turismo

Porsche Mission E Cross Turismo dostał zielone światło! Kolejny elektryczny model w drodze

2018-10-19 - J. Kruczek     Tagi: Porsche Mission E Cross Turismo, Porsche, Porsche Taycan
Porsche Mission E Cross Turismo został bardzo ciepło przyjęty przez fanów marki oczekujących na elektryczne premiery producenta. Koncept zebrał na tyle pochlebnych opinii, że w końcu otrzymał zielone światło.

Dziś poinformowano, że Porsche Mission E Cross Turismo doczeka się wersji produkcyjnej i będzie kolejnym modelem elektrycznym marki po Taycanie. Plotki o wprowadzeniu uterenowionego, elektrycznego kombi pojawiły się już wcześniej tego roku. Teraz mamy ich oficjalne potwierdzenie.
Porsche Mission E Cross TurismoPorsche Mission E Cross Turismo
Na razie nie zdradzono szczegółów projektu. Zapewne pierwsze oficjalne informacje pojawią się po premierze Taycana. Całej sprawie smaczku dodaje prototyp przyłapany na testach. Zagraniczne magazyny donoszą, że na drogach pojawił się testowy egzemplarz elektrycznego Porsche z nadwoziem kombi.
Porsche Mission E Cross TurismoPorsche Mission E Cross Turismo
Porsche Mission E Cross Turismo może więc być samodzielnym modelem, albo wersją nadwoziową Taycana. W tym drugim przypadku mogłoby się okazać, że Taycan będzie występował w trzech nadwoziach: sedan, kombi i uterenowione kombi. Nie pozostaje nam nic, jak czekać cierpliwie na premierę.
Porsche Mission E Cross TurismoPorsche Mission E Cross TurismoPorsche Mission E Cross TurismoPorsche Mission E Cross TurismoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Mission E Cross Turismo dostał zielone światło! Kolejny elektryczny model w drodze