Portal V10  »  Aktualności  »  Polestar Precept - debiut konceptu szwedzkiej marki
Polestar Precept

Polestar Precept - debiut konceptu szwedzkiej marki

2020-02-27 - J. Kruczek     Tagi: Polestar, Polestar Precept
Polestar wybiera się do Genewy i zaprezentuje swój najnowszy koncept noszący nazwę Precept. Pojazd z napędem elektrycznym powstał najprawdopodobniej po to, aby pokazać niezależność marki od Volvo. Auto faktycznie uzyskało swój własny charakter o choć o jego urodzie będzie można rozmawiać długo.
Polestar PreceptPolestar Precept
Projektanci zadbali o bardzo nowoczesne nadwozie o sportowych liniach. Wykorzystano interesująco skonstruowane reflektory, choć ciężko powiedzieć, czy można uznać je za ładne. Złośliwi mogą się dopatrzeć inspiracji Teslą w ogólnej bryle pojazdu. Także wnętrze cechuje się nowoczesnością. Kokpit dominuje 15-calowy ekran systemu multimedialnego.
Polestar PreceptPolestar Precept
Część elementów wnętrza wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu. Nie zabrakło też sportowych elementów z aluminium. Rozstaw osi wynoszący 3,1 m zapewnia sporą przestrzeń dla pasażerów. Polestar Precept jest ciekawym projektem. Nie znamy szczegółów napędu, ani nie wiemy czy kiedykolwiek wyjdzie poza fazę konceptu. Zwiastuje za to usamodzielnienie się marki od Volvo.
Polestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptPolestar PreceptDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Polestar Precept - debiut konceptu szwedzkiej marki