Portal V10  »  Aktualności  »  Polestar 2 ma być pierwszą godną alternatywą dla Tesli Model 3
Polestar 2

Polestar 2 ma być pierwszą godną alternatywą dla Tesli Model 3

2019-10-01 - J. Kruczek     Tagi: Polestar, Polestar 2, Tesla, Tesla Model 3, Eko
Polestar jest przekonany, że jego najnowszy model noszący po prostu nazwę 2 będzie idealną alternatywą dla Tesli Model 3. Dyrektor operacyjny marki, Jonathan Goodman stwierdził w jednym z wywiadów, że Polestar 2 zapowiada się na jedyną dobrą konkurencję dla amerykańskiego sedana.
Polestar 2Polestar 2
Przede wszystkim samochód posiada podobną koncepcję, czyli jest kompaktowym sedanem napędzanym przez silniki elektryczne. Jak stwierdza Goodman wielu producentów pokazało swoje auta mające być zabójcami Tesli, ale żadna marka nie wygenerowała takiego poruszenia wokół swoich modeli, jak Tesla.
Polestar 2Polestar 2
Polestar 2 ma to zmienić, bowiem auto jest zaprojektowanym od zera pojazdem w podobnej koncepcji co Tesla Model 3. Szwedzka marka jest też marką czysto ekologiczną z technologicznym zapleczem Volvo. Auta elektryczne Polestar nie są tylko dodatkiem do oferty jakieś marki. To ma wpłynąć na wizerunek marki mogącej walczyć z Teslą, która uchodzi za specjalistę od aut elektrycznych.
Wiara firmy w sukces jest spora i trzeba przyznać, że ma ona pewne podstawy. Mimo to ostateczny werdykt wydadzą klienci. Czas pokaże, czy Polestar 2 odniesie sukces na miarę Tesli Model 3. Na razie amerykańska marka trzyma się mocno mimo pewnych problemów. To oznacza, że pewność siebie szwedzkiego Polestar może się mocno zderzyć z rzeczywistością.
Polestar 2Polestar 2Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Polestar 2 ma być pierwszą godną alternatywą dla Tesli Model 3