Portal V10  »  Aktualności  »  Opel Combo Cargo - producent dodał opcję napędu 4x4
Opel Combo Cargo

Opel Combo Cargo - producent dodał opcję napędu 4x4

2019-05-12 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Opel Combo, Opel Combo Cargo
Opel Combo Cargo korzysta z przynależności do koncerny PSA i otrzymuje opcję napędu 4x4. Układ napędowy został opracowany przez francuską firmę Dangel i powoli pojawia się w europejskiej ofercie marki.

W Niemczech Opel Combo Cargo z napędem 4x4 wiąże się z dodatkowy wydatkiem 6400 euro. Nowa opcja nie jest tania, ale zawiera nie tylko napęd na wszystkie koła. Do tego dochodzą także osłony silnika i skrzyni biegów. Modyfikacjom poddano także układ zawieszenia, który zwiększa prześwit o 20 mm. Do nowego napędu dostrojono także układ kierowniczy.
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo
Opcjonalnie można wyposażyć samochód w dodatkowe osłony podwozia oraz zawieszenie wyższe o 80 mm. Wprowadzono też dwa nowe tryby jazdy: Eco i Auto 4WD. Pierwszy z nich korzysta tylko z napędu na przód, a drugi załącza napęd na wszystkie koła. Nowy napęd samodzielnie rozkłada proporcje napędu na koła w zależności od warunków i sytuacji.
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo
Napęd 4x4 jest dostępny dla Opla Combo Cargo z 1,5-litrowym silnikiem diesla o mocy 128 KM. Jednostka musi być sparowana z sześciobiegową skrzynią manualną.
Opel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoOpel Combo CargoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Opel Combo Cargo - producent dodał opcję napędu 4x4