Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Land Rover Defender zostanie zaprezentowany we wrześniu
Nowy Land Rover Defender

Nowy Land Rover Defender zostanie zaprezentowany we wrześniu

2019-04-23 - J. Kruczek     Tagi: 4x4, Land Rover, Land Rover Defender
Nowy Land Rover Defender jest jednym z najbardziej oczekiwanych modeli jakie maja w najbliższym czasie pojawić się na rynku. Dziś już wiemy kiedy zobaczymy następcę kultowej terenówki.

Tim Krieger odpowiadający za komunikację w JLR zdradził, że Land Rover Defender zostanie zaprezentowany w okolicach tegorocznego września. Dostawy terenowego modelu mają zaś ruszyć początkiem przyszłego roku. Wygląda więc na to, że nowy Defender zadebiutuje szybciej niż ostatnio spekulowano. Premiera może się odbyć na salonie samochodowym we Frankfurcie, albo na specjalnej imprezie w okolicach targów.
Nowy Land Rover DefenderNowy Land Rover Defender
Póki co nie wiadomo jaką ostatecznie formę przyjmie nowy Defender. Ostatnio do sieci trafiały zdjęcia wielu prototypów. Dziś opublikowano kolejne fotografie zamaskowanej terenówki. Jak widać nadal będziemy mieli do czynienia z pudełkowatym nadwoziem, choć tym razem będzie ono znacznie bardziej nowoczesne. Podobnie jak cały model, który wykorzysta najnowsze technologie marki. Nie da się ukryć, że premiera nowego Defendera będzie wielkim wydarzeniem.
Nowy Land Rover DefenderNowy Land Rover Defender
Nowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderNowy Land Rover DefenderDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Land Rover Defender zostanie zaprezentowany we wrześniu