Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan Patrol - odświeżony SUV debiutuje na Bliskim Wschodzie
Nissan Patrol

Nissan Patrol - odświeżony SUV debiutuje na Bliskim Wschodzie

2019-09-24 - J. Kruczek     Tagi: Nissan Patrol, Nissan, 4x4, SUV
Nissan zaprezentował nową odsłonę modelu Patrol. Auto ma jeszcze w tym miesiącu zadebiutować w sprzedaży na Bliskim Wschodzie, a z czasem pojawi się na kolejnych rynkach. Terenowy model zachował swoje możliwości off-roadowe, a przy tym otrzymał nowocześniejszy design, lepsze materiały wykończenia wnętrza oraz najnowsze systemy elektroniczne.
Nissan PatrolNissan Patrol
Nowy Nissan Patrol otrzymał szeroki grill w koncepcji V i otoczono go reflektorami w kształcie bumerangów. Całość wygląda nowocześnie, ale nie straciła ciężkiego i solidnego charakteru. Tylne światła połączono chromowaną listwą. Całość prezentuje się całkiem elegancko, ale producent zapewnia, że Patrol nadal będzie świetnie sobie radził podczas terenowych wojaży.
Nissan PatrolNissan Patrol
Wnętrze otrzymało zmodyfikowaną konsolę centralną z dwoma ekranami obsługującymi pokładowy system. Ten jest kompatybilny z Apple CarPlay oraz Android Auto. W kokpicie znajdziemy skórzaną tapicerkę z nowymi wzorami i przeszyciami. Producent usprawnił system wentylacji tak, aby był on wydajniejszy w ciepłym klimacie.
Nissan Patrol może się pochwalić inteligentnym systemem awaryjnego hamowania oraz ostrzeganiem przed kolizjami i detektorem pieszych. Topowy SUV ma być dostępny z 4-litrowym silnikiem V6 o mocy 275 KM oraz z 5,6-litrową jednostką V8 o mocy 400 KM. Cała moc trafia na wszystkie koła, a napęd ma oferować tryby pozwalające pokonać najróżniejsze przeszkody. Wkrótce powinny się pojawić kolejne detale na temat nowego Patrola.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Patrol - odświeżony SUV debiutuje na Bliskim Wschodzie