Portal V10  »  Aktualności  »  Land Rover Defender na planie filmu o przygodach Agenta 007
Land Rover Defender

Land Rover Defender na planie filmu o przygodach Agenta 007

2019-11-15 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Land Rover Defender, James Bond, 4x4
Land Rover będzie obecny w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. To nie jest zaskoczeniem, ale mimo to szczegóły współpracy z filmowcami są interesujące. Na ekranie zobaczymy Range Rovera Classic, Sport SVR, Land Rovera Series III oraz najnowszego Defendera.
 
Wygląda na to, że Land Rover Defender otrzyma całkiem efektowną rolę. Na to wskazuje najnowszy materiał zaprezentowany przez brytyjską markę. Ten zabiera nas za kulisy filmu "No Time To Die". Możemy zobaczyć, jak ekipa kaskaderów wyciska siódme poty z najnowszego Defendera. Ekipa trenuje na kilku egzemplarzach, co sugeruje przygotowania do efektownych scen kaskaderskich z użyciem nowej terenówki.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Najprawdopodobniej w filmie nowe Defendery będą prowadzone przez tych złych. Na filmie możemy odczuć smaczek możliwości najnowszego Defendera. Auto radzi sobie w terenie wyśmienicie i jak widać pozwoli na sporo szaleństw po zjeździe z utwardzonej drogi.

W filmie użyto delikatnie zmodyfikowanych egzemplarzy. Auto otrzymały pakiet Terrain Response i zostały wyposażone w 20-calowe felgi z ogumieniem terenowym. Na plan filmowy trafiły jedne z pierwszych sztuk wyprodukowanych w słowackiej Nitrze. Już nie możemy się doczekać kinowego debiutu.
Land Rover DefenderLand Rover Defender
Land Rover DefenderLand Rover DefenderDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Land Rover Defender na planie filmu o przygodach Agenta 007