Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang Mach-E - klienci zarezerwowali ponad 32 000 egzemplarzy
Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E - klienci zarezerwowali ponad 32 000 egzemplarzy

2020-02-01 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Mustang, Ford Mustang Mach-E, Eko, SUV
Ford Mustang Mach-E wzbudził wielkie kontrowersje ze względu na łączenie crossovera nazwą z kultowym muscle carem. Równocześnie auto zrobiło bardzo dobre wrażenie i trafiło w gusta klientów. Producent chwali się, że przyjął przeszło 32 000 zamówień.

Każdy klient rezerwujący elektrycznego crossovera musiał wpłacić 500 dolarów zaliczki. Wygląda więc na to, że Ford jest na dobrej drodze, aby wyprzedać nakład na pierwszy rok produkcji Mustanga Mach-E. Producent planował produkcję na poziomie 50 000 egzemplarzy rocznie. Warto też powiedzieć, że szacunkowo nawet do 4000 pierwszych egzemplarzy to mogą być auta demonstracyjne na potrzeby dealerów oraz innych celów marketingowych.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
Trzeba też pamiętać, że rezerwacja nie jest tożsama ze sprzedażą. Zazwyczaj od 12-23 procent klientów rezygnuje z zakupu aut. Tak było między innymi w przypadku Tesli Model 3. Mimo wszystko wygląda na to, że Ford Mustang Mach-E już odnosi pierwsze sukcesy. Teraz nie pozostaje nic, jak czekać na oficjalną premierę.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang Mach-E - klienci zarezerwowali ponad 32 000 egzemplarzy