Portal V10  »  Aktualności  »  Dodge Charger Widebody - amerykański sedan na sterydach
Dodge Charger Widebody

Dodge Charger Widebody - amerykański sedan na sterydach

2019-03-27 - J. Kruczek     Tagi: Dodge, Dodge Charger, Amerykańskie, Dodge Charger Widebody
Dodge zaprezentował fanom marki na zlocie w Kalifornii Chargera Widebody. Auto przedstawiono w postaci konceptu i choć producent nie mówi na razie nic o produkcji to pojawiły się informacje, że poszerzony sedan może zadebiutować w 2020 roku.
 
Dodge Charger Widebody pokazuje, że ceniony w USA sedan może być jeszcze ostrzejszy. Pakiet poszerzeń już wcześniej debiutował w modelu Challenger. Dlatego też fani marki są przekonani, że taka opcja dla sedana jest tylko kwestią czasu.
Dodge Charger WidebodyDodge Charger Widebody
Dodge Charger Widebody może się pochwalić nie tylko szerszymi błotnikami pozwalającymi zmieścić szerokie koła ze sportowymi oponami. W koncepcie zastosowano odświeżony przód mający zadebiutować w modelach na przyszły rocznik. Projektanci wykorzystali większe wloty powietrza oraz dodatkowy spojler na tylnej klapie.
Dodge Charger WidebodyDodge Charger Widebody
Szacuje się, że pakiet poszerzeń będzie kosztował około 6 tysięcy dolarów, czyli tyle ile trzeba zapłacić w przypadku Challengera. Auto z poszerzeniami prezentuje się bardzo okazale. Zapewne nie zabraknie chętnych na taką modyfikację.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Dodge Charger Widebody - amerykański sedan na sterydach