Portal V10  »  Aktualności  »  Audi Q7 przeszło lifting. Rynkowy debiut we wrześniu
Audi Q7

Audi Q7 przeszło lifting. Rynkowy debiut we wrześniu

2019-06-26 - J. Kruczek     Tagi: Audi, SUV, Audi Q7
Audi Q7 przeszło kompleksowy lifting. Odświeżony SUV wygląda jeszcze nowocześniej, a jego rynkowa premiera ma mieć miejsce w połowie września bieżącego roku.

Projektanci zmodyfikowali przednią część nadwozia. Wykorzystano nowe reflektory i zmieniony grill. Klienci opcjonalnie mogą skorzystać z reflektorów w technologii HD Matrix LED. Tylne światła otrzymały inne wkłady oraz zostały połączone ze sobą chromowaną listwą.
Audi Q7Audi Q7
Audi Q7 może się pochwalić najnowszymi systemami elektronicznymi. Jedną z nowości jest opcjonalna aktywna stabilizacja. Kontroluje ona przechyły nadwozia w zakrętach. Producent zdecydował się na wprowadzenie opcjonalnego systemu skrętnych kół tylnych. Całość dopełnia adaptacyjne, pneumatyczne zawieszenie.
Audi Q7Audi Q7
SUV będzie dostępny z dwoma 3-litrowymi silnikami diesla o mocach 228 KM oraz 282 KM. W ofercie znajdzie się także 3-litrowa jednostka benzynowa o mocy 335 KM. Z czasem do oferty dołączy także wariant plug-in hybrid. We wnętrzu znajdziemy standardowo Virtual Cockpit, a w opcji można skorzystać z ekranu head-up. Nie obeszło się bez aktualizacji systemu teleinformacyjnego.
Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Audi Q7Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi Q7 przeszło lifting. Rynkowy debiut we wrześniu