Portal V10  »  Aktualności policyjne  »  Odurzony i całkiem nagi

Odurzony i całkiem nagi

2013-10-01 - KGP     Tagi: Aktualności policyjne
W "stroju Adama", z przyprószoną białym proszkiem twarzą biegał po klatce schodowej. 28-letni piotrkowianin odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, a także różnego rodzaju monet pochodzących najprawdopodobniej z przestępstwa. Dodatkowo sąd oceni jego nieobyczajny wybryk.

28 września 2013 r. około godziny 22.00 piotrkowscy policjanci interweniowali w jednym z bloków na Osiedlu Wyzwolenia, gdzie całkiem nagi mężczyzna biegał po klatce schodowej i dobijał się do drzwi lokatorów. Osoba zawiadamiająca o zakłócaniu ciszy i porządku była bardzo roztrzęsiona i wystraszona.

Funkcjonariusze zatrzymali awanturnika w jego mieszkaniu. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, na jego twarzy widoczne były ślady białego proszku. Piotrkowianin nie był w stanie logicznie odpowiadać na pytania stróżów prawa.

28- latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową dokładnie sprawdzili każde pomieszczenie w jego lokalu. Wszędzie panował ogólny nieład. W pokoju, na  laptopie jak również w łazience, mundurowi ujawnili porozsypywany biały proszek. Znaleźli też pudełko z  brunatną substancją, a obok łóżka wagę służącą do porcjowania środków odurzających. Podczas przeszukania zabezpieczono ponad 100 gramów narkotyków, takich jak: amfetamina, marihuana i haszysz. Ponadto funkcjonariusze ujawnili monety, które mogą pochodzić z przestępstwa.
28- latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 10. Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

(KWP w Łodzi / ak)źródło: KGP

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Odurzony i całkiem nagi