Hotele  »  Hotele Wieliczka - Hotele w Wieliczce

Hotele Wieliczka - Hotele w Wieliczce

Hotele Wieliczka - Hotele w Wieliczce
Ostatnio dodane hotele w Wieliczce:
Hotel Solny
Wieliczka, Ul. Grottgera 27, 32-020 Wieliczka Hotel Solny został otwarty w 2007 r. Położony w Wieliczce przy ul.Grottgera usytuowany jest w otoczeniu domków jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego hałasu, w pobliżu obwodnicy krakowskiej. Atrakcyjność hotelu zwiększa bliskość do Kopalni soli w Wieliczce a także dobry dojazd do centrum Krakowa, jak i na Międzynarodowe lotnisko w podkrakowskich Balicach(22km)., W hotelu znajduje się sauna, w której po pracowitym dniu goście mogą korzystać z chwili relaksu. Hotel dysponuje także salą bilardową. Do Państwa dyspozycji jest 24-godzinna recepcja, która zapewni Państwu niezależność, tak by mogli Państwo spędzić pobyt tak, jak Państwo lubią., Restauracja dla Gości hotelowych, Drink Bar., Hotel dysponuje pokojami dwuosobowymi i jednoosobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę,balkon, TV, telefon. We wszystkich pokojach goście mają dostęp do Internetu.

Hotel Salin
Wieliczka, Ul. Kościuszki 5, 32-020 Wieliczka Hotel Salin znajduje się w miejscowości Wieliczka. Usytuowanie naszego hotelu ułatwia dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych (Kraków-Balice-Katowice A4; Zakopane E77)., Kilkuminutowy spacer wystarczy, żeby dotrzeć do Królewskiej Kopalni Soli. Wyjątkowe położenie umożliwia uprawianie turystyki aktywnej poprzez dostęp do kortów tenisowych i stadniny koni. Po podróży zapraszamy na relaks w saunie i jacuzzi., Restauracja hotelowa poleca wyśmienite menu kuchni staropolskiej oraz kontynentalnej. Goście hotelowi mogą korzystać bezpłatnie z bilardu w hotelowym drink-barze. W sezonie letnim zapraszamy do altany grillowej w ogrodzie., Hotel posiada 23 pokoje: 2 apartamenty z jacuzzi, 2 apartamenty typu STUDIO, 1 apartament dla niepełnosprawnych, 3 pokoje 1-osobowe, 10 pokoi 2-osobowych, 5 pokoi 3-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny, telefon, TV-Sat.

Hotel Tur
Wieliczka, Ul. Żeromskiego 1, 32-020 Wieliczka Turówka Hotel & SPA położona jest w sąsiedztwie zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Jest to obiekt stylowy, architekturą i klimatem nawiązujący do klasycyzmu. Zabytkowe oblicze i stylowe wyposażenie obiektu, a także wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się tutaj wyjątkowo. , Na relaks zaprasza część rekreacyjna Turówka SPA - basen, sauny, jacuzzi, grota solna oraz zabiegi pielęgnacyjne. Łatwy dostęp do windy, strzeżony, bezpłatny parking hotelowy oraz bezpieczeństwo gwarantowane nowoczesnym systemem monitoringu w obiekcie to nie jedyne zalety hotelu. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy również plac zabaw. , Restauracja i kawiarnia hotelowa oferują doskonałe menu europejskie z domieszką kuchni galicyjskiej oraz własne wyroby cukiernicze - nie brak tutaj autorskich potraw szefa kuchni i niespotykanych firmowych deserów. W sezonie letnim udostępniamy ogródek restauracyjny oraz hotelową altanę z grillem i fontanną....

Newsletter
Galerie zdjęć