Hotele  »  Hotele Krosno - Hotele w Krośnie

Hotele Krosno - Hotele w Krośnie

Hotele Krosno - Hotele w Krośnie
Ostatnio dodane hotele w Krośnie:
Hotel Hotelik
Krosno, Ul. Lewakowskiego 22, 38-400 Krosno Zapraszamy do Hoteliku Śnieżka mieszczącego się w zabytkowym dworku, w centrum Krosna, w odległości 200 m od dworca PKP i PKS., Dysponujemy monitorowanym,zamykanym i oświetlonym parkingiem, istnieje możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych, Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu., Zapraszamy na smaczne dania kuchni polskiej w restauracji Śnieżka., Obiekt oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1, 2, 3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-SAT, radio, telefon, internet Wi-Fi i LAN oraz galanterie hotelową.

Hotel KROSNO-NAFTA
Krosno, Ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno Hotel Krosno-Nafta to najwyższej jakości usługi, profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera. Piękne estetyczne wnętrze, miła obsługa, wyśmienita kuchnia, stwarzają rodzinną atmosferę. Korzystnie położony przy trasie turystycznej w Bieszczady i w pobliżu przejścia granicznego na Słowację., Na życzenie organizujemy: spacery rekreacyjne po Krośnie, Sanoku z przewodnikiem, zabawy z udziałem regionalnej kapeli, dyskoteki prowadzone przez profesjonalnego DJ, team building, paintball, konkurencje strzeleckie, jeep and quad tour po bezdrożach Beskidu Niskiego i Bieszczad, inne imprezy tematyczne, kuligi, ogniska z pieczeniem barana, wycieczki do Lwowa, w Bieszczady, itp... Na terenie hotelu funkcjonuje biuro podróży, salony fryzjerski i kosmetyczny, parkingi zewnętrzny monitorowany i podziemny strzeżony., Restauracja "Podkarpacka” proponuje szeroką ofertę dań kuchni polskiej i międzynarodowej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór...

Hotel Bengol
Krosno, Ul. Długa 15 D, 38-404 Krosno 3* gwiazdkowy hotel Bengol położony jest w Krośnie przy ul. Długiej 15D, w zacisznym miejscu, na ponad hektarowej, ogrodzonej działce, sto metrów od obwodnicy miasta (trasa Jasło-Sanok)., Parking, sala bilardowa., Sala restauracyjna jest wyposażona w klimatyzację, serwuje dania kuchni indyjskiej i polskiej., Hotel oferuje gościom 12 komfortowych pokoi (22 miejsca noclegowe), w tym: 3 pokoje o wysokim standardzie (łóżko małzeńskie i kanapa), 5 pokoi dwuosobowych "komfort" (łóżko małżeńskie i kanapa), 2 pokoje dwuosobowe (standard) i 2 pokoje jednoosobowe (standart). Pokoje wyposażone są w tv-sat, mini bar, galanterię hotelowa, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną i suszarką do włosów.

Galerie zdjęć
Newsletter