Hotele  »  Hotele Kielce - Hotele w Kielcach

Hotele Kielce - Hotele w Kielcach

Ostatnio dodane hotele w Kielcach:
Hotel T
Kielce, Ul. Zakładowa 4, 25-670 Kielce Od września 2008 odwiedzający Kielce mogą zatrzymać się w hotelu "Tęczowy Młyn". Obiekt położony jest przy ulicy Zakładowej, naprzeciw wejścia głównego na teren Targów Kielce. Zapraszamy wszystkich turystów przybywających do Kielc, szczególnie podróżujących obwodnicą kielecką. Hotel znajduje się w odległości ok. 1km od drogi nr 7, stanowiącej główny szlak prowadzący z północy Polski przez Warszawę na południe kraju oraz w pobliżu drogi krajowej nr 74, biegnącej z zachodu na wschód., Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie i w przestronnym ogrodzie piwnym., Elegancka restauracja zadba o zwieńczenie przyjemności wyśmienitym posiłkiem. Dzięki wyczuciu kulinarnemu Szefa Kuchni nasza restauracja jest miejscem interesujących spotkań smakoszy i zwolenników budowania efektywnych relacji z klientami świata biznesu. Codziennie rano zapraszamy na znakomite śniadania w formie bufetu, a w ciągu dnia proponujemy drobne przekąski i szeroki wybór napojów...

Hotel DAL Kielce
Kielce, Ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce Zapraszamy Państwa do nowoczesnego, nowo otwartego Hotelu Dal, który zlokalizowany jest w centrum Kielc. Profesjonalna obsługa, przyjazny klimat hotelu oraz dogodna lokalizacja (4 km od Centrum Targowego ,,Targi Kielce") są gwarancją udanego pobytu i wypoczynku., Parking, dostęp do bezprzewodowego Internetu., W Hotelu znajduje się restauracja oraz bar., Obiekt posiada 46 pokoi dwuosobowych, 4 pokoje jednoosobowe, 2 apartamenty. Przestronne i wygodnie urządzone pokoje, wszystkie wyposażone w łazienki i TV SAT, posiadają stały dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Hotel Arkadia
Kielce, Ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce Hotel Arkadia położony jest niedaleko centrum stolicy gór Świętokrzyskich. Blisko stąd do wszystkich ważniejszych instytucji miasta i województwa. Tylko kilka minut dzieli Państwa od największych atrakcji miasta. Goście targowi docenią zapewne bliskość oraz dobre połączenie komunikacyjne z Centrum Targowym Kielce. Hotel Arkadia stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu atrakcyjnych pod względem historycznym i turystycznym miejsc południowo-wschodniej Polski., Restauracja Arkadia posiada 50 miejsc konsumpcyjnych w eleganckich i klimatyzowanych pomieszczeniach. Dodatkowo 4 salki kameralne, bankietowe, 10 12 osobowe idealnie nadające się na różnego rodzaju spotkania i imprezy okolicznościowe., Zatrzymując się w naszym hotelu macie Państwo do dyspozycji 50 miejsc noclegowych w eleganckich i funkcjonalnych pokojach po pełnej modernizacji wyposażonych w telewizję. Każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę.