Hotele  »  Hotele Elbląg  »  Hotel Młyn

Hotel Młyn
Opis hotelu
Ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg

Od października 2003 r. na elbląskim rynku turystycznym pojawił się nowy trzygwiazdkowy hotel. Nazwa obiektu "HOTEL MŁYN" nawiązuje do Zabytkowego Zespołu Młyna Wodnego wybudowanego na starym siedlisku młyńskim, który do 1945 r. nazywał się "Strauchmühle", czyli Młyn Krzaczasty. Rekonstrukcja obiektu i jego adaptacja na cele hotelowo gastronomiczne trwała siedem lat i przy współpracy z konserwatorem zabytków zachowano w nim wiele detali nawiązujących do stylu starego młyna. Zarówno architektura, atmosfera, jak i bogate tradycje oraz świetna historia tego obiektu związana z Elblągiem od początku istnienia tego miasta (1246 r.), wyróżniają go od pozostałych elbląskich hoteli.
Usługi dodatkowe: skrytki depozytowe, bilard, Jacuzzi, winiarnia.
Do dyspozycji Gości oddajemy 25 stylowo urządzone pokoje:
5 pokoi jednoosobowych,
17 pokoi dwuosobowych, w tym 3 z możliwością dostawki,
1 apartament,
1 studio,
Apartament Młynarza składający się z trzech sypialni 2-osobowych, salonu i dwóch łazienek.
Jeden pokój przystosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Funkcjonalne wyposażenie każdego pokoju umożliwia znakomite warunki do wypoczynku i pracy. W każdej jednostce mieszkalnej znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, telefon, telewizja satelitarna, szybki, bezpłatny dostęp do internetu, lodówka (w apartamencie i studio).
Hotel MŁYN*** zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych w stylowych salach konferencyjnych. Do dyspozycji Państwa pozostawiamy następujące sale:
1. Kominkowa ilość miejsc: do 54 (konferencyjnie), do 90 osób (kinowo);
2. Winiarnia ilość miejsc: do 24 osób (konferencyjnie), do 36 osób (kinowo);
3. Bankietowa ilość miejsc: do 16 osób.
Wyposażenie sal: flipchart, rzutnik folii, ekran, TV, video, DVD, dostęp do Internetu, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, klimatyzacja.
Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M Hotel M

Ostatnio dodane hotele Elbląg:
Hotel Pensjonat MF
Elbląg, Ul. Świętego Ducha 26, 82-300 Elbląg Trzygwiazdkowy pensjonat położony jest w samym sercu elbląskiej Starówki. Obiekt zajmuje dwie pieczołowicie odrestaurowane kamieniczki. Ogromną zaletą jest położenie naszego pensjonatu: o Centrum ok.150m, o Dworzec PKP/PKS ok.1 km, o Przystań Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej ok. 150m, o Parking Strzeżony ok.150m o Znajduje się w sąsiedztwie portu morskiego, centrum przemysłowo-handlowego. Dosłownie kilkadziesiąt metrów stąd znajduje się potężna katedra Św. Mikołaja, której imponująca wieża jest swoistym logo, a jednocześnie drogowskazem dla przyjeżdżających z różnych stron do Elbląga.Penjsonat M.F.*** zapewnia doskonałe warunki na pobyty służbowe i turystyczne. Otaczające pensjonat odrestaurowane kamieniczki na pewno umilą i uprzyjemnią pobyt. , Pensjonat posiada własną restaurację (na ok. 40 osób) oraz pub (na ok. 20 osób), natomiast latem ogródek piwny. Restauracja hotelowa serwuje swoim Gościom tradycyjne dania kuchni włoskiej, polskiej...

Hotel Atrium Elbl
Elbląg, Ul. Mostowa 13, 82-300 Elbląg Hotel Atrium jest położony w Elblągu przy ulicy Mostowej 13 w samym sercu Starego Miasta naprzeciwko Katedry Św. Mikołaja i w pobliżu legendarnej Bramy Targowej. Zza jego okien widać rzekę Elbląg i przystań żeglugi śródlądowej. Hotel został urządzony w standardzie 3 gwiazdkowym w odbudowanej kamienicy z początku XVI wieku. Atrium to dobre miejsce do wypoczynku i spotkań biznesowych., Hotel dysponuje bezpłatnym dostępem do Internetu., Business Corner, Drink Bar. W naszym Bistro serwujemy Państwu śniadania w miłej atmosferze., Do dyspozycji Państwa 15 pokoi 39 miejsc noclegowych, w tym: 6 pokoi 2-osobowych, 7 pokoi 2-osobowych z możliwością dostawki,  1 pokój 2-osobowy dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych, 1 studio 2-osobowe dla 4 osób z możliwością dostawki.

Hotel M
Elbląg, Ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg Od października 2003 r. na elbląskim rynku turystycznym pojawił się nowy trzygwiazdkowy hotel. Nazwa obiektu "HOTEL MŁYN" nawiązuje do Zabytkowego Zespołu Młyna Wodnego wybudowanego na starym siedlisku młyńskim, który do 1945 r. nazywał się "Strauchmühle", czyli Młyn Krzaczasty. Rekonstrukcja obiektu i jego adaptacja na cele hotelowo gastronomiczne trwała siedem lat i przy współpracy z konserwatorem zabytków zachowano w nim wiele detali nawiązujących do stylu starego młyna. Zarówno architektura, atmosfera, jak i bogate tradycje oraz świetna historia tego obiektu związana z Elblągiem od początku istnienia tego miasta (1246 r.), wyróżniają go od pozostałych elbląskich hoteli., Usługi dodatkowe: skrytki depozytowe, bilard, Jacuzzi, winiarnia., W Hotelu Młyn znajduje się stylowa, klimatyzowana, dwupoziomowa restauracja z antresolą na 80 osób. Serwowane w niej wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej, z pewnością zaspokoją różnorodne...

Newsletter
Galerie zdjęć