Hotele  »  Hotele Toruń - Hotele w Toruniu  »  Hotel Heban

Hotel Heban - Hotel Toruń - Hotel w Toruniu

Hotel Heban
Opis hotelu
Ul. Małe Grabary 7, 87-100 Toruń

Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa w przygotowanych, specjalnie dla Was kamienicach z XVII i XIX w. W tym unikatowym obiekcie (czarna kamienica) o oryginalnej fasadzie stworzyliśmy komfortowy hotel i ekskluzywną restauracje. Do naszych czasów przetrwały zabytkowe polichromie z XVII i XVIII w. Pokryta czarnym tynkiem elewacja frontowa budynku reprezentuje typ kamienicy późnorenesansowej, natomiast szczyt uwieńczony jest koroną królewską charakterystyczna, dla dynastii Wazów. W kamienicy, w której urodził się Samuel Bogumił Unde twórca słownika j. polskiego, przygotowaliśmy dla Państwa kom¬fortowe apartamenty i pokoje.

Pobyt w naszym hotelu ułatwia zwiedzanie Torunia, miasta wpisanego na listę światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.
Dysponujemy salką bilardową.
Oferujemy swoim gościom 44 miejsca noclegowe w 19 pokojach: jedno, dwuosobowych oraz apartamentach, wyposażonych w piękne, stylowe meble.
Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor, telefon i lodówkę.
Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran, flipchart, oraz rzutnik.
Hotel Heban Hotel Heban Hotel Heban Hotel Heban

Ostatnio dodane hotele w Toruniu:
Hotel Kopernik
Toruń, Ul. Wola Zamkowa 16, 87-100 Toruń Zapraszamy Państwa do Hotelu "KOPERNIK". Hotel położony jest w samym centrum Torunia, nieopodal malowniczej części zabytkowej Starówki., Polecamy Państwu korzystanie z baru znajdującego się na terenie naszego hotelu. Za budynkiem hotelu znajduje się parking strzeżony całodobowo, płatyny na miejscu. , Naszym gościom oferujemy noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach 1 i 2-osobowych oraz apartamentach. Hotel posiada 72 miejsca noclegowe. Nowocześnie umeblowane pokoje wyposażone są w sprzęt radio-telewizyjny i telefon., Do dyspozycji gości oddajemy Salę Konferencyjną na 26 osób oraz Salę Audiowizualną.

Hotel Gromada Torun
Toruń, Ul. Żeglarska 10/14, 87-100 Toruń HOTEL GROMADA *** usytuowany jest w zabytkowych kamieniczkach w samym centrum Starego Miasta. Taka lokalizacja zachęca do zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce jakim jest Toruń, miasta pełnego gotyckich budowli i pamiątek z przeszłości, które znajdują się na Światowej Liście Kultury i Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Hotel mieści się w trzech kamienicach, z których jedna jest obiektem zabytkowym. W jej gotyckich, stylowo urządzonych wnętrzach zlokalizowane są: restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, część pokoi., Usługi dodatkowe: parking strzeżony 300 m od hotelu, przy hotelu parking niestrzeżony., The Hotel restaurant is located in the heritage part of the building serving polish and European cuisine. There is a café, catering and room service is also available., Hotel dysponuje 73 miejscami noclegowymi w następujących pokojach: 13 pokoi 1-osobowych, 29 pokoi 2-osobowych i 1 apartament. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV,...

Hotel Pod Czarn
Toruń, Ul. Rabiańska 11, 87-100 Toruń Serdecznie zapraszamy do Hotelu Pod Czarną Różą. Kameralny Hotel mieści się w średniowiecznej kamienicy mieszczańskiej w samym Centrum Starego Miasta, tam gdzie historia przemawia przez mury i chadza jego uliczkami... Jest to idealne miejsce dla turystów, którzy chcą zwiedzić zabytki Torunia, poznać magiczna atmosferę jego miejsc i cieszyć się czasem wolnym., W Hotelu działa Hot Spot Idea Orange, dzięki czemu Internet jest dostępny w każdym miejscu. Akceptujemy zwierzęta oraz oferujemy łóżeczka dla dzieci gratis. Przyjemna atmosfera hotelu i profesjonalna obsługa gości zapewni Państwu niezapomniane chwile i miłe wspomnienia z pobytu w mieście Mikołaja Kopernika., W cenę noclegu wliczone jest śniadanie., Do dyspozycji gości oddajemy 23 gustownie i przytulnie urządzone pokoje 1, 2 i 3 osobowe, w tym apartamenty z aneksami kuchennymi.

Newsletter
Galerie zdjęć